Ogłoszenia Parafialne 5.05.2024 – 6 Niedziela Wielkanocna

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

W tym tygodniu w środę przypada uroczystość Św. Stanisława Bpa i M.

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Nabożeństwo Majowe w dni powszednie po Mszy wieczornej a w Niedzielę po mszy o 10.30 nabożeństwo połączone z modlitwami o dobre urodzaje i szczęśliwe żniwa. Zapraszam rolników, sadowników ogrodników i pszczelarzy

Od poniedziałku zapraszam budowniczych grobu do rozbiórki tego co zostało.

Bóg zapłać tym którzy ostatnio troszczyli się o porządek i kwiaty w kościele i przed kościołem. Na następne 2 tygodnie w sobotę na g. 9.00 zapraszam rodziców dzieci klas 2

Intencje Mszalne

Sobota 4.05.2024 g. 18.00 W intencji wszystkich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej działających w Parafii

Niedziela 5.04.2024 g. 8.00 Bolesław Maciejewski
10.30 Za parafian

Środa 8.05.2024 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: O siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Piotrka, Beaty i Romana; O zdrowie i potrzebne łaski dla Andrzeja i Ireny ; o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski; O potrzebne łaski i bł. Boże dla Krzysztofa; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla ks. Antoniego Lorenza ,Ojca Izydora, Marka, Marii, Hieronima, Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj .; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Jadwiga Palicka – od wnuków Jagody i Huberta; Leonarda i Szczepan Szymankiewicz Ryszard Prządka od córki Darii z mężem i dziećmi; Zenon Rozmiarek – od rodz. Gruszczyńskich i Jackowiaków; Przemysław Makowski – od Taty i brata Tomasza

Czwartek 9.05.2024 g. 18.00 Maria Nowicka – od siostry Teresy

Piątek 10.05.2024 g. 18.00 Stanisława, Stanisław Stasik, Urszula Sikorska

Sobota 11.05.2024 g. 18.00 Krzysztof Hirszman

Niedziela 12.05.2024 g. 8.00 Władysław 9 r. śm. Józefa Samoląg
10.30 Za parafian