Ogłoszenia Parafialne – 28.04.2024 – 5 Niedziela Wielkanocna

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

Dzisiaj obchodzimy Parafialny Dzień Chorych o g. 15.00 Nabożeństwo dla chorych połączone z udzieleniem sakramentu Namaszczenia. A potem radosne spotkanie przy kawie i ciastku. Zapraszam więc serdecznie Chorych Seniorów Emerytów i Rencistów czyli wszystkich młodych duchem. Proszę aby umożliwić chorym dojazd do kościoła w tym dniu. Radnych Parafialnych proszę o pomoc w dostaniu się chorym na wózkach do kościoła. Bóg zapłać serdeczne paniom, które upiekły ciasto i przygotowały stoły.

W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc Maj – nabożeństwo Majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele i uroczystość po mszy o 10.30

Okazja do spowiedzi I piątkowej w czwartek od 17.15 do wieczornej Mszy św. W piątek 3 maja obchodzić będziemy uroczystość NMP Królowej Polski Z racji uroczystości nie będzie w maju objazdu chorych, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

W sobotę 4 maja zapraszam na mszę wieczorną wszystkie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z naszej parafii.

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:
Paweł Skrzypczak kawaler Katolik zam. Sędzinko i Kamila zimna panna katoliczka zam Sędzinko zap. II
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym

Intencje Mszalne

Sobota 27.04.2024 g. 18.00 Edward Ratajczak Pelagia Stanisław Królik (chrzest)

Niedziela 28.04.2024 g. 8.00 Zofia Edward Jedwabni i zm. z rodz.
10.30 Za Parafian

Środa 1.05.2024 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: O siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Beaty; O zdrowie i potrzebne łaski dla Andrzeja i Ireny ; o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski; O potrzebne łaski i bł. Boże dla Krzysztofa; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla ks. Antoniego Lorenza ,Ojca Izydora, Marka, Marii, Hieronima, Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj .; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Jadwiga Palicka – od wnuków Weroniki i Mateusza z Moniką i prawnuczką Niną; Władysław Pakuła – od szwagra Andrzeja z rodz.

Czwartek 2.05.2024 g. 18.00 Zm. z rodz. Hybzów i Węgrzynów

Piątek 3.05.2024 g. 8.00– Zygmunt Nowaczyk
10.30 Za Parafian

Sobota 4.05.2024 g. 18.00 W intencji wszystkich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej działających w Parafii

Niedziela 5.04.2024 g. 8.00 Bolesław Maciejewski
10.30 Za parafian