Ogłoszenia Parafialne – 12.05.2024 – Wniebowstąpienie Pańskie

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

Nabożeństwo Majowe w dni powszednie po Mszy wieczornej a w Niedzielę po mszy o 10.30 nabożeństwo połączone z modlitwami o dobre urodzaje i szczęśliwe żniwa. 

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Na mszy o godz. 10.30 dzieci klas trzecich przystąpią po raz pierwszy do komunii św.
Spowiedź św. przed I komunią w sobotę o godz. 16.00 w dolnym kościele. Rodziny dzieci komunijnych zapraszam w dni powszednie od godz. 17.30 do Mszy św. środę, czwartek, piątek i w sobotę w sobotę msza w dolnym kościele

Próby dzieci komunijnych w poniedziałek, środę i czwartek o 18.30

Intencje Mszalne

Sobota 11.05.2024 g. 18.00 Krzysztof Hirszman

Niedziela 12.05.2024 g. 8.00 Władysław 9 r. śm. Józefa Samoląg
10.30 Za parafian

Środa 15.05.2024 g.18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: O siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Piotrka, Anny, Beaty i Romana; O zdrowie i potrzebne łaski dla Andrzeja i Ireny ; o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski; O potrzebne łaski i bł. Boże dla Krzysztofa; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla ks. Antoniego Lorenza ,Ojca Izydora, Marka, Marii, Hieronima, Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj .; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Eugenia Major – od córki; Jadwiga 20 r. śm. Władysław Maciejewski i zm. z rodz. Maciejewskich; Jan Derda od chrześniaczki Małgorzaty z rodz.; Zenon Rozmiarek – od sąsiadów z ul. Topolowej

Czwartek 16.05.2024 g. 18.00 Jolanta Rataj – od rodz. Kortusów

Piątek 17.05.2024 g. 18.00 Przemysław Makowski – od mieszkańców Turkowa

Sobota 18.05.2024 g. 18.00 Michał Makowski

Niedziela 19.05.2024 g. 8.00 Kazimiera Wacław Józefa Władysław Marchwińscy, Stanisława, Wincenty Kaliccy i zm. z rodz.
10.30 w INTENCJI DZIECI I KOMUNIJNYCH I ICH RODZIN