Ogłoszenia Parafialne – Niedziela Miłosierdzia Bożego 7.04.2024

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii a także daninę diecezjalną.

Obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Po komunii dodatkowa składka na Caritas Archidiecezjalną

Zapraszam dzisiaj w godzinie miłosierdzia czyli o 15.00 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Jutro w poni9edziałek 8 kwietnia przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesione z 25 marca. Na mszy o g. 18.00 możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chętnych proszę o zgłoszenie dzisiaj w zakrystii po komunii dodatkowa składka na Fundusz Obrony Życia Poczętego.

Za tydzień w niedzielę przypada święto Chrztu Polski, Niedziela Biblijna a także rozpocznie się wizytacja kanoniczna Ks. Bpa Zdzisława Fortuniaka program wizytacji jest następujący:

Niedziela

8.00 Powitanie ks. Biskupa przy wejściu do kościoła, Msza ks. Biskup  – sprawozdanie ks. Proboszcza

10.30 Msza ks. Proboszcz

12.30 obiad

13.30 Rada Duszpasterska

14.15 rada ekonomiczna

15.00 cmentarz

16.00 Przedstawiciele grup duszpasterskich Caritas, Żywy Różaniec, Ministranci, budowniczy żłóbka

17.00 wizyta u chorych

19.00 Spotkanie z kapłanami dekanatu

Poniedziałek

10.00 Msza św. dla chorych i starszych

11.30 Szkoła podstawowa w Sędzinku

13.00 Obiad

13.30  ks. Proboszcz i biuro parafialne

Bóg zapłać tym, którzy ostatnio troszczyli się o porządek i kwiaty w kościele na następne dwa tygodnie zapraszam mieszkańców ul. Klonowej świerkowej i Bzowej.

Intencje Mszalne

Sobota 6.04.2024 g. 18.00 Artur Krecki – od rodz. Janiaków,

Niedziela 7.04.2024 g. 8.00 Ewa Wiesław Ślęzak
10.30 Za Parafian

Poniedziałek 8.04.2024 g. 18.00 Artur Krecki – od rodz. Świderskich

Środa 10.04.2024 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: o zdrowie i potrzebne łaski dla Przemysława; o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski; O potrzebne łaski i bł. Boże dla Krzysztofa; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla ks. Antoniego Lorenza ,Ojca Izydora, Marka, Marii, Hieronima, Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj .; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Alina Nowak i zm. z rodz. Fisiaków, Wrzeszczyńskich, Nowaków i Kaźmierczak; Zenon Rozmiarek – od braci

Czwartek 11.04.2024 g. 18.00 Jolanta Rataj od mieszkańców z ul Topolowej

Sobota 13.04.2024 g. 18.00 Danuta Kaźmierczak 5 r. śm.

Niedziela 14.04.2024 g. 8.00 Jan Derda – od Ochotniczej Straży Pożarnej z Sędzin
10.30 Za Parafian