Ogłoszenia Duszpasterskie – 14.04.2024 – 3 Niedziela Wielkanocna

Obchodzimy dzisiaj niedzielę biblijną, święto Chrztu polski a także gościmy w naszej Parafii ks. bpa. Zdzisława Fortuniaka, który dzisiaj i jutro wizytuje naszą parafię.

Dzisiaj o g. 10.30 ks. bp wygłosi kazanie po południu spotka się z radą duszpasterską i ekonomiczną, o g. 15 będzie uczestniczył w modlitwie za zmarłych na cmentarzu. Potem spotka się z przedstawicielami grup duszpasterskich i odwiedzi 3 chorych. Następnie spotka się z kapłanami z dekanatu. Jutro o g. 10.00 zapraszamy na Mszę osoby starsze, niepełnosprawne i chore. Ks. Bp spotka się także jutro z dziećmi i nauczycielami w szkole podstawowej w Sędzinku

Uwaga dzieci klas III jako że ostatnio nie ma mnie w szkole z powodu choroby. I spowiedź odbędzie się tydzień później czyli w sobotę 27 kwietnia będę jeszcze o tym informował za tydzień

Za tydzień przypada Niedziela Dobrego Pasterza i dzień modlitw o powołania, która rozpocznie kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Klerycy przyjadą do nas w niedzielę 2 czerwca i wtedy zbierać będą ofiary na potrzeby naszego seminarium.

Zmarł nasz parafianin Przemysław Makowski z Turkowa termin pogrzebu jeszcze nie znany. Polećmy go bożemu Miłosierdziu

Intencje Mszalne

Sobota 13.04.2024 g. 18.00 Danuta Kaźmierczak 6 r. śm.

Niedziela 14.04.2024 g. 8.00 Jan Derda – od Ochotniczej Straży Pożarnej z Sędzin
10.30 Za Parafian

Poniedziałek 15.04 2024g. 10.00 W intencji osób chorych, starszych i niepełnosprawnych

Wtorek 16.04.2024 w intencji własnej

Środa 17.04.2024 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej:O zdrowie i potrzebne łaski dla Andrzeja i Ireny ; o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski; O potrzebne łaski i bł. Boże dla Krzysztofa; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla ks. Antoniego Lorenza ,Ojca Izydora, Marka, Marii, Hieronima, Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj .; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Zdzisława Olszewska, Jerzy Przewoźny; Stanisława Garczyk i zm. z rodz. Garczyków i Banasiów

Czwartek 18.04.2024 w intencji własnej

Piatek 19.04.2024 g 18.00 Jadwiga Palicka – od córki Róży z mężem

sobota 20.04.2024 g.18.00 Roman, Józefa Wawrzyn Szymankiewicz, Stanisław Brembor Zofia Tadeusz Marian, Arkadiusz Czekała

Niedziela 21.04.2024 g. 8.00 Bartosz Tyklewicz
10.30 Za parafian