Ogłoszenia Parafialne – 31.03.2024 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

. ALLELUJA ! Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja ! Niechaj Zmartwychwstały napełni nasze serca swoim miłością, radością pokojem.

Bóg zapłać strażakom za wartę przy grobie; Radzie Parafialnej za obsłużenie procesji rezurekcyjnej a także Panu Organiście i służbie liturgicznej za przygotowanie liturgii.

Jutro Poniedziałek Wielkanocny– Drugi Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego:
Msze św. – jak w niedziele: o godz. 8.00 i 10.30;
Modlitwą i ofiarami wspierać będziemy Katolicki Uniwersytet  Lubelski, Wydział Teologiczny w Poznaniu, i szkoły katolickie po komunii dodatkowa zbiórka na ten cel

Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłym tygodniu na Daninę Diecezjalną.  Bóg zapłać  wszystkim tym, którzy przyczynili się do zbudowania ciemnicy oraz Grobu Pańskiego.

W czwartek o g. 19.00 zapraszam na spotkanie wszystkich członków Rady Duszpasterskiej, ekonomicznej i Caritas. Mam do przekazania b. ważne informacje dlatego proszę wszystkich o obecność. Bardzo Proszę!

Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 10.30 spotkanie z rodzicami dzieci klas II, które za rok pójdą do I komunii św.

Za tydzień w niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego, po Komunii św. – zbiórka na Caritas. 

W niedzielę Miłosierdzia zapraszam do kościoła w Godzinie Miłosierdzia czyli 15.00 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego

Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie o godz. 15.00 w kościele

Zapowiedzi Przedślubne

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:
Andrzej Sokólski cyw. związany katolik zam. Sędzinko i Natalia Sokólska cyw. związana katoliczka zam. Sędzinko zap. III

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym

Intencje Mszalne

WIELKA SOBOTA  30.03.202g. 21.00 LITURGIA WIELKIEJ NOCY ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO zakończona Rezurekcją za parafian

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31.03.2024 – g.11.00 Stefania Kędzierska – od Łukasza Wieszczeczyńskiego z rodziną

Poniedziałek Wielkanocny 1.04.2024 g. 8.00 Jadwiga Palicka – od córki Honoraty z mężem i synem
10.30 Za Parafian

Środa 3.04.2024 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: o zdrowie i potrzebne łaski dla Przemysława; o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla ks. Antoniego Lorenza ,Ojca Izydora, Marka, Marii, Hieronima, Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj .; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Barbara Andrzej Kasperek, Alojzy Kubiak Stefan Marian Paluszkiewicz, Zofia Mieczysław Kortyla, Krystyna Walkowska – od rodz. Kubiaków i Nadstogów; Jan 40 r. śm. Michalina i zm. z rodz. Śliwińskich, Kazimierz Klorek, Ludwik, Anna i zm. z rodz.

Piątek5.04.2024 g. 18.00 Bernard Strugarek – od rodz. Borkowskich

Sobota 6.04.2024 g. 18.00 Artur Krecki – od rodz. Janiaków,

Niedziela 7.04.2024 g. 8.00 Ewa Wiesław Ślęzak
10.30 Za Parafian