Ogłoszenia parafialne – 21.04.2024 – Niedziela Dobrego Pasterza

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

Za tydzień w sobotę o g. 10.00 spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych a potem I spowiedź dzieci

Za tydzień w niedzielę w naszej Parafii Parafialny Dzień Chorych o godz. 15.00 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego, po której będzie udzielony sakrament Chorych. Następnie spotkanie przy kawie i ciastku na sali dla Chorych Seniorów emerytów i rencistów czyli wszystkich młodych duchem. Proszę aby umożliwić chorym dojazd do kościoła w tym dniu. Będzie to też okazja do zrobienia uczynku miłosierdzia. Radnych Parafialnych proszę o pomoc w dostaniu się chorym na wózkach do kościoła.

Zebranie Caritasu we wtorek o g. 19.00

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:
Paweł Skrzypczak kawaler Katolik zam. Sędzinko i Kamila zimna panna katoliczka zam Sędzinko zap. I
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym

Zmarła nasza była parafianka Eugenia Major pogrzeb we wtorek o g. 14.00

Bóg zapłać tym, którzy ostatnio troszczyli się o porządek i kwiaty w kościele. Na następne 2 tygodnie zapraszam mieszkańców ul. Polnej

Intencje Mszalne

sobota 20.04.2024 g.18.00 Roman, Józefa Wawrzyn Szymankiewicz, Stanisław Brembor Zofia Tadeusz Marian, Arkadiusz Czekała

Niedziela 21.04.2024 g. 8.00 Bartosz Tyklewicz
10.30 Za parafian 50 lecie Anna i Sylwester

Poniedziałek 22.04.2024 W intencji własnej

Wtorek 23.04.2024 g. 14.00 Msza pogrzebowa Eugenia Major

Środa 24.04.2024 g. 18.00  oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: O siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Beaty; O zdrowie i potrzebne łaski dla Andrzeja i Ireny ; o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski; O potrzebne łaski i bł. Boże dla Krzysztofa; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla ks. Antoniego Lorenza ,Ojca Izydora, Marka, Marii, Hieronima, Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj .; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Wojciech Pasieka, Kazimiera i Czesław Pasieka, Ryszard Prządka od syna Patryka i Agnieszki; Przemysław Makowski – od żony i dzieci; Michał Makowski – od Derdów

Czwartek 25.04.2024 w intencji własnej

Piątek 26.04.2024 g. 18.00 Jerzy Maria Leon Przewoźny

Sobota 27.04.2024 g. 18.00 Edward Ratajczak Pelagia Stanisław Królik (chrzest)

Niedziela 28.04.2024 g. 8.00 Zofia Edward Jedwabni i zm. z rodz.
10.30 Za Parafian