Ogłoszenia Parafialne – 3.03.2024 – III Niedziela Wielkiego Postu

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, także te wpłacane na konto parafialne oraz ofiary na daninę diecezjalną.

W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. Adoracja NS od godz. 17.25 do Mszy św. o g. 18.00

W piątek droga krzyżowa o g. 17.00 i zaraz po niej Msza św. Serdecznie zapraszam do licznego uczestnictwa szczególnie dzieci ale i dorosłych i młodzież

Za tydzień w niedzielę gorzkie żale po Mszy o g. 8.00

Za tydzień po Mszy św. o g. 10.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania czyli młodzieży od kl. VI wzwyż

Zapowiedzi Przedślubne

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć: Sebastian Maciejewski kawaler, katolik zam. Sarbia i Sandra Magdalena Przybylska panna, katoliczka zam. Sarbia zap. I

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym

Intencje Mszalne

Sobota 2.03.2024 g. 18.00 Kazimierz 1 r. śm. Kazimiera, Wacław, Józefa, Władysław Marchwińscy i zm. z rodz.

Niedziela 3.03.2024 g. 8.00 Katarzyna Nowak
10.30 Za parafian

Środa 6.03.2024 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej:  Za wszystkie Panie duże i małe w przeddzień ich święta; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Ojca Izydora, Marii, Hieronima, Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj w 1 r. śm.; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Agnieszka, Jadwiga, Bronisława, Władysław, Kazimierz, Aleksander Maciejewscy; Jan Derda – od rodz. Sworek; Michał Makowski – od Firmy Lina Medical lokalizacja A

Czwartek 7.03.2024 g. 18.00 Za parafian

Piątek 8.03.2024 zaraz po drodze krzyżowej Jerzy Kasperski – od żony i dzieci

Sobota 9..03.2024 g. 18.00 Czesław Mansfel 16 r. śm. Mieczysława Mensfel; Jadwiga Kazimierz Świderscy i zm. z rodz.

Niedziela 10.03.2024 g. 8.00 Maciej Skubiszyński i zm. z rodz.
10.30 Za Parafian