Ogłoszenia Parafialne – 10.03.2024 – 4 niedziela W. Postu

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, także te wpłacane na konto parafialne oraz ofiary na daninę diecezjalną.

To już 4 niedziela W. Postu. Zapytajmy więc siebie Czy byliśmy już na Drodze krzyżowej i Gorzkich Żalach? Za tydzień w sobotę w naszej parafii spowiedź z udziałem obcych spowiedników. W tym roku odbędzie się ona przed południem od 9.00 do 10.00 i popołudniu od 16.00 do 17.00 na zakończenie Msza św. Zarezerwujmy sobie czas aby móc z tej okazji skorzystać szczególnie dzieci i młodzież nie tylko dorośli.

W tym tygodniu drogę krzyżową o g. 17.00 poprowadzi młodzież przygotowująca się do bierzmowania zaraz po niej Msza św.

Gorzkie Żale po Mszy o g. 8.00

Nie wiem co się stało ale od pewnego czasu z kościoła zniknęły dzieci. Nie ma ich na mszy o 10.30 ani na drodze krzyżowej. Widzę nieliczne z klasy 3 a gdzie zerówka klasa I, II, IV,V młodzież? Rodzicu dokąd to zmierza…

Bóg zapłać tym którzy ostatnio troszczyli się o kwiaty i porządek w kościele i przed kościołem. Na następne 2 tygodnie zapraszam mieszkańców ul. Topolowej z Sędzinka.

Za tydzień w sobotę o g. 12.00 zbiórka ministrantów i lektorów.

Intencje Mszalne

Sobota 9..03.2024 g. 18.00 Czesław Mansfel 16 r. śm. Mieczysława Mensfel; Jadwiga Kazimierz Świderscy i zm. z rodz.

Niedziela 10.03.2024 g. 8.00 Maciej Skubiszyński i zm. z rodz.
10.30 Za Parafian

Poniedziałek 11.03.2024 g. 18.00 Józef Rogacki 2 r. śm.

Środa 13.03.2024 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: O Błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Krystyny z ok. urodzin i imienin; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Ojca Izydora, Marii, Hieronima, Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj w 1 r. śm.; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Stefania Kędzierska – od koleżanki Wandy Paluszkiewicz; Krystyna, Zenon walkowscy – od córki Grażyny z rodz.; Władysława, Edmund, Maciej Walkowscy, Antonina, Stanisław Nowak i zm. z rodz. Marta Jędrak

Czwartek 14.03.2024 g. 18.00 W pewnej intencji

Piatek zaraz po drodze krzyżowej Stefan 30 r. śm. Marianna Paluszak i zm. z rodz.

Sobota 16.03.2024 g. 17.00 Kazimiera Władysław Maciejewscy 2 r. śm.

Niedziela 17.03.2024 g. 8.00 Marianna Józef Starosta i zm. z rodz.
10.30 Za parafian