Ogłoszenia Parafialne – 25.02.2024 – II Niedziela Wielkiego Postu

Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii a także Daninę Diecezjalną

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi i adoracja NS od godz. 17.00 do 17.30 potem droga krzyżowa i Msza św.

Objazd chorych w marcu będzie w Wielkim Tygodniu.

Gorzkie żale po Mszy o 10.30

W tym tygodniu w środę zapraszam Radę Duszpasterską, Ekonomiczną, członkinie Caritas i Pana Organistę na spotkanie na probostwie po Mszy wieczornej

Bóg zapłać tym którzy ostatnio troszczyli się o porządek i kwiaty w kościele. Na następne 2 tygodnie zapraszam Mieszkańców Sędzinka z ul. Leśnej

Intencje Mszalne

Sobota 24.02.2024 g. 18.00 Czesława Kazimierz Leszek Grelka i zm. z rodz. Grelków i Woźniaków

Niedziela 25.02.2024 g. 8.00 Elżbieta Samoląg 20 r. śm.

Środa 28.02.2024 g. 18.00  oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej:  18 ur. Damiana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Hieronima Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj w 1 r. śm.; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Stefania Kędzierska – od rodz. Banachów; Krzysztof Kornosz 13 r. śm.; Regina Płocharz 2 r. śm.; Irena Teodor Wawrzynowicz

Czwartek 29.02.2024 g. 18.00 Ryszard Prządka – od mieszkańców Turkowa

Piątek 1.03.2024 zaraz po drodze krzyżowej Jan Derda – od wnuczki Hanny z Marcinem i Igorem

Sobota 2.03.2024 g. 18.00 Kazimierz 1 r. śm. Kazimiera, Wacław, Józefa, Władysław Marchwińscy i zm. z rodz.

Niedziela 3.03.2024 g. 8.00 Katarzyna Nowak
10.30 Za parafian