Ogłoszenia Parafialne 15.10.2023 – Dzień Papieski

Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia a także wszelkie ofiary na potrzeby naszej parafii.

Przeżywamy XXIII dzień papieski pod hasłem Cywilizacja Życia. Po mszy św. młodzież zbierać będzie ofiary na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia a panie z Caritasu rozprowadzać będą Papieskie Kremówki z których dochód przeznaczony jest na działalność Caritasu

Za tydzień Niedziela misyjna rozpoczynająca tydzień misyjny po komunii dodatkowa składka na Papieskie Dzieło Misyjne

Różaniec dla dzieci i dorosłych w tym tygodniu w czwartek i w piątek o 17.15 a w pozostałe dni przed mszą św. wieczorną.

Intencje Mszalne

Sobota 14.10.2023 g. 18.00 Z podziękowaniem za powrót do zdrowia Adriana

Niedziela 15.10.2023 g. 8.00 Pelagia, Stanisław Królik, Edward Ratajczak
10. 30 Za parafian

Środa 18.10.2023 g. 18.00  oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej:  O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki; o powrót do zdrowia dla ks. Franciszka; o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder;, ; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart;Wanda Pilarczyk – od braci; Zofia Nowacka 1 r. śm. Rudolf Nowacki i zm. z rodz. Górnych, Nowackich i Stasińskich; Bartosz Tyklewicz – od sąsiadów z bloku 19; Michał Makowski – od brata Bogdana z rodz.; Władysława Markiewicz – od córki z mężem;

Czwartek 19.10.2023 g. 18.00 Jan Bogacki

Piątek 20.20.2023 g. 18.00 23 r. ślubu

Sobota 21.10.2023 g.18.00 Bartosz Tyklewicz 1 r. śm – od rodziców babci i siostry

Niedziela 22.10.2023 g. 8.00 Piotr Kaczmarek 1 r. śm. Bogdan Konieczne 37 r. śm., Krystyna Władysław Frąckowiak, Marianna Franciszek Sarbińscy
`10.30 za parafian