Ogłoszenia Parafialne 8.10.2023 – 27 Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii

W poniedziałek na g. 19.00 zapraszam na spotkanie na probostwo członków Caritas

Różaniec dla dzieci i dorosłych w czwartek i piątek o 17.15 w pozostałe dni pół godz. przed mszą św

W tym tygodniu w sobotę przypada Święto Edukacji Narodowej, naszą modlitwą otaczamy wszystkich nauczycieli, wychowawcow i pracowników szkół.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski. Młodzież zbierać będzie ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia a po mszy rozprowadzane będą Papieskie Kremówki

Bóg zapłać tym, którzy ostatnio troszczyli się o kwiaty i porządek w kościele i przed kościołem. Na następne 2 tygodnie w sobotę na g., 9.00 zapraszam mieszkańców Turkowa od Państwa Kawala do początku cała ta strona

Zmarła nasza parafianka Władysława Markiewicz z sędzin pogrzeb będzie w środę o g. 13.00 i Artur Krecki z Sędzinka termin pogrzebu będzie dopiero ustalony. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu…

Intencje Mszalne

Środa 11.10.2023 g.17.00  oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o błogosławieństwo Boże w rodzinie dla Ewy i Michała oraz Beaty i Szymona w r. ślubu; O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki; o powrót do zdrowia dla ks. Franciszka; o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder;, ; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj; ks. Leon Stępniak, ks. Roman Pioterek, Franciszek Figlak, ks. Józef Sopart; Stefania, Walenty Rura, Irena Jan Pacholak, Anna Hieronim, Tadeusz, Arek, Ewa, Henryk Śledź

Czwartek 12.10..2023 g. 18.00 Urszula Sikorska – od siostry Anny z rodziną

Piątek 13.10.2023 g. 18.00 Wanda Pilarczyk – od syna z rodz.

Sobota 14.10.2023 g. 18.00 Z podziękowaniem za powrót do zdrowia Adriana

Niedziela 15.10.2023 g. 8.00 Pelagia, Stanisław Królik, Edward Ratajczak
10. 30 Za parafianb