Ogłoszenia Parafialne – 22.10.2023 – 29 Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj poi komunii na Misje oraz wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.

Różaniec dla dzieci i dorosłych w tym tygodniu w czwartek i piątek o godz. 17.15 a w pozostałe dni przed mszą św.

Od Czwartku w dni powszednie można zamawiać wymienianki roczne na 2024 r.

Tak jak w ubiegłych latach chcemy zorganizować Wieczór ze świętymi 31 października. Zapraszam już dzisiaj dzieci, młodzież przygotowującą się do bierzmowania i nie tylko a także dorosłych i całe rodziny do przebrania się za świętego i uczestnictwa w korowodzie świętych. Jak co roku będzie prezentacja świętych, wspólny śpiew korowód świętych na cmentarz i poczęstunek świętych w dolnej salce. Niech wigilia ur. Wszystkich Świętych będzie radosnym świętowaniem i prośbą o orędownictwo naszych Św. Patronów połączoną z modlitwą za naszych drogich zmarłych. więcej powiem za tydzień ale już mile widziani sponsorzy słodkości. jednym słowem zamiast na Helloween zapraszamy na Holy Wins” wybierajmy Świętych zamiast straszydeł.

W środę po Mszy wieczornej zapraszam na spotkanie na probostwie Pana Organistę, członków Rady Parafialnej, Ekonomicznej i Caritas. Są do omówienia i przygotowania ważne sprawy, ( między innymi koncert Pani Eleni w naszej parafii) dlatego bardzo proszę wszystkich o obecność.

Bóg zapłać tym, którzy ostatnio troszczyli się o porządek i kwiaty w kościele, na następne 2 tygodnie w sobotę o g. 9.00 zapraszam drugą stronę ulicy w Turkowie od P. Makowskich do Steenbock

Intencje Mszalne

Sobota 21.10.2023 g.18.00 Bartosz Tyklewicz 1 r. śm – od rodziców babci i siostry

Niedziela 22.10.2023 g. 8.00 Piotr Kaczmarek 1 r. śm. Bogdan Konieczne 37 r. śm., Krystyna Władysław Frąckowiak, Marianna Franciszek Sarbińscy
`10.30 za parafian

Środa 25.10.2023 g. 18.00  oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej:  O potrzebne łaski i bł. Boże dla Tadeusza z ok. imienin i urodzin, oraz Łucji z ok. urodzin; O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki; o powrót do zdrowia dla ks. Franciszka; o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; Teresa Krzewina w 7 r. śm. ; Bartosz Tyklewicz od rodz. Fersterów; Jan Leśniak – od Emilii z rodz.; Alojzy Kubiak – od brata Czesława z rodz. Artur Krecki – od Wiolety i Rafała Człapów z rodziną

Czwartek 26.10.2023 g. 18.00 Maria Frąckowiak – od syna Jacka z rodz.

Piątek 27.10.2023 g. 18.00 Wanda Pilarczyk – od córki Marzeny z mężem i Synem

Sobota 28.10.2023 g. 18.00 Kazimierz Marchwiński – od siostrzeńca Andrzeja z Martą

Niedziela 29.10.2023 g. 8.00 Ludwik 29 r. śm., Jadwiga, Eugeniusz Robert Majda i zm. z rodz.
8.00 Za Parafian