Ogłoszenia Parafialne – 18.06.2023 11 Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii a także dzisiaj po komunii na KUL WT i Szkoły Katolickie w Poznaniu.

Za nami Oktawa Bożego Ciała. Bóg zapłać poszczególnym wioskom za przygotowanie ołtarzy, Mszy św. i obsłużenie procesji. Cieszę się, że zwyczaj spotkania po Mszy przy kawie i ciastku zadomowił się na dobre. Bóg zapłać, tym wszystkim, którzy przygotowali kościół a także poczęstunek na mój jubileusz 25 lecia Kapłaństwa. Poszczególnym wioskom i delegacjom za życzenia kwiaty i prezenty.

W poniedziałek zapraszam na spotkanie Radę Parafialną i Ekonomiczną oraz Caritas po Mszy ko. 19.30 na probostwie

W tym tygodniu w środę, czwartek i piątek od godz. 17.30 do 18.30 w biurze parafialnym będę przyjmował intencje na 2 półrocze 2023 r.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość 40 lecia konsekracji naszego kościoła połączoną z ur. odpustowymi. Uroczysta Msza św. o 12.00 Odprawi ją w intencji Parafian i dobrodziejów naszego kościoła i kazanie wygłosi ks. Prob. Marian Plewa. Ja natomiast odprawiać będę za wszystkich zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła a także zmarłych członków Rady Parafialnej.
Pragnę zaprosić także w szczególny sposób wszystkich byłych Ministarantów niezależnie od wieku, członków Rady Parafialnej. W kościele będzie wystawiona specjalna tablica, na której przypinać będzie można imiona i nazwiska zmarłych budowniczych kościoła. O obsłużenie procesji proszę radę paraf. a dziewczynki zapraszam do sypania kwiatów przed P. Jezusem. Po Przewidziana jest także prezentacja Mutimedialna z archiwalnymi zdjęciami z budowy i konsekracji kościoła oraz kawa i ciasto w dolnym kościele.

Bóg zapłać osobom, które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele i przed kościołem. Na następne 2 tygodnie w sobotę na godz. 9.00 zapraszam Mieszkańców Sarbii od P. Starostów do bloku nr 12 włącznie Jeszcze raz bóg zapłać za ten przepiękny dywan. Proponuję aby rozebrać go w poniedziałek. Każda wioska w swoim zakresie.

Zapowiedzi Przedślubne

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć

Michał Migdałek kawaler katolik zam. Sędzinko
Magdalena Dziurla panna, katoliczka zam. Sędzinko zap. III

Maciej Adamczak cyw. zw. katolik zam. Wierzeja
Kinga Adamczak cyw. zw. katoliczka za. Wierzeja Zap. III

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym

Intencje Mszalne

Sobota 17.06.20222 g. 18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, prośbą o zdrowie i bł. dla Wiesławy z ok. 65 ur. Józef Osiński 8 r. śm.

Niedziela 18.06.20222 g. 8.00 Ireneusz z ok. Imienin; Pelagia, Franciszek Szymczak, Henryk, Eugeniusz Poznańscy, Marianna Czesław Kubiak, Genowefa Kazimierz Wojciechowscy
10.30 Za Parafian

Poniedziałek 19.06.2023 g. 19.00 Franciszek, Helena Banach, zmarli z rodz. Mikołajczaków

Środa 21.06.2023 g.19.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: 10 ur. Wiktora O potrzebne łaski i powrót do zdrowia dla Małgorzaty i Dawida; O zdrowie dla Dawida, Potrzebne łaski dla Izabeli, Mateusza i Michałka, bł. Boże i Dary Ducha Św. dla całej rodziny; O powrót do zdrowia dla Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; ; O zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra, o szczęśliwą operację Sylwii oraz Boże Błogosławieństwo w rodzinie; powrót do zdrowia i siłę do walki z chorobą dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Marioli i Arkadiusza, oraz Pauliny i Mateusza; O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, Aliny i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder, ; Andrzej Nowak; Stanisław Derda; Bogdan Krystyna Stefan Sobieraj, Franciszek, Helena Sobieraj, Barbara Szczepan Matuszewscy, Krystyna Mieczysław Skrzypczak

Czwartek 22.06.2023 g. 19.00 Iwona Von Steier – od rodz. Borkowskich

Piątek 23 06.2023 g. 19.00 Krzysztof Hirszman – od córki Eweliny z rodz.

Sobota 24.06.2023 g. 18.00 Walenty Stefania Rura, Marta Stefan Steier, Henryk Śledź

Niedziela 25.06.2023 g. 8.00 Stanisław Sokół w 14 r. śm.
12.00 Za parafian; Za zmarłych budowniczych kościoła i członków Rady Parafialnej