Ogłoszenia Parafialne 25.06.2023 – 40 rocznica konsekracji kościoła w Sędzinach

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składana na potrzeby naszej parafii

40 lat temu ks. Arcybiskup Jerzy Stroba dokonał konsekracji naszego kościoła. Z tej racji pamiętamy o wszystkich budowniczych i dobrodziejach kościoła. Z myślą o tych zmarłych powstała ściana pamięci… Można na niej jeszcze dopisywać te osoby, których tam jeszcze nie ma. Pozostawili oni po sobie żywy pomnik czyli Świątynię Pana.
O godz. 12.00 sprawowana będzie uroczysta Msza jubileuszowo – odpustowa w intencji Parafian oraz wszystkich żywych budowniczych i darczyńców naszego kościoła a także w intencji wszystkich zmarłych budowniczych i darczyńców oraz radnych naszego kościoła Kazanie wygłosi ks. kanonik Marian Plewa. Po mszy procesja eucharystyczna wokół kościoła a na koniec kawa i ciasto dla wszystkich uczestników w dolnym kościele.

W tym tygodniu 29 czerwca przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

Parafia w Dusznikach organizuje w dniu 9 lipca pielgrzymkę do Częstochowy. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych. Wyjazd w niedzielę 9 lipca o 3.00 – powrót ok godz. 21.00 zap. pod tel. 668805874 koszt 80 zł

Przypominam o jutrzejszych badaniach od godz. 16.00

Intencje Mszalne

Środa 28.06.2023 g. 19.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: O błogosławieństwo Boże dla parujących na roli oraz obfity deszcz O potrzebne łaski i powrót do zdrowia dla Małgorzaty i Dawida; O zdrowie dla Dawida, Potrzebne łaski dla Izabeli, Mateusza i Michałka, bł. Boże i Dary Ducha Św. dla całej rodziny; O powrót do zdrowia dla Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; O zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra, o szczęśliwą operację Sylwii oraz Boże Błogosławieństwo w rodzinie; powrót do zdrowia i siłę do walki z chorobą dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Marioli i Arkadiusza, oraz Pauliny i Mateusza; O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder, ; Andrzej Nowak; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj; Marianna Ciźla 15 r. śm. i zm. z rodz. Ciźla Adrzej Jadwiga Kłak, Marianna Marciniak i zm. z rodz. Kłak; Krzysztof Hirszman – od teściów; Daniela Kochańska – od chrześniaczki Mirki z rodz.; Eugeniusz 13 r. śm. Zdzisław 10 r. śm Małecki, Genowefa Edmund Jarosław Przybylscy

Czwartek 29.06.2023 g. 19.00 Edward Witold Trojan, Waleria Buliczak, Krystyna Judek oraz zm. z rodz.

Sobota 1.07.2023 g. 18.00 Kazimierz Marchwiński – od siostry Mirosławy z mężem

Niedziela 2.07.2023 g. 8.00 Franciszka Ignacy Świętek, Marian Rajczak, Leon Woźniak
10.30 Za parafian