Ogłoszenia Parafialne 11.06.2023 Niedziela jubileuszowa

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

Za nami Boże Ciało, pragnę w tym miejscu gorąco podziękować drogim parafianom z poszczególnych wiosek za przygotowanie Ołtarzy a także tych przepięknych dywanów kwiatowych, teraz jeszcze odnowionych i upiększonych. Bóg zapłać Radzie parafialnej za obsłużenie procesji, Panu Organiście i Służbie Liturgicznej, Chłopcom komunijnym za asystę przed NS, dziewczynkom tak licznie sypiącym kwiaty i ich rodzicom za przygotowanie kwiatów, Strażakom za zabezpieczenie trasy procesyjnej. Wszystkim za obecność i piękne świadectwo wiary, ustrojone okna i wywieszone flagi.

Przed nami Msze św. na wioskach. Niech również będą okazją do wyrażenia naszej w wiary w prawdziwą obecność Pana Jezusa NS, który w tym dniu odwiedza daną wioskę i wszystkich ich mieszkańców. Niech to będzie również okazja do wspólnego spotkania się przy kawie i ciastku bo oto nam Bóg nawiedza nasze progi.

w poniedziałek msza będzie w  Sędzinku przy sali wiejskiej Sędzinko; we  wtorek  w  Turkowie przy sali wiejskiej- Turkowo i Huby Turkowskie;  w środę- w  Sarbii – Sarbia i Huby Sarbskie. W czwartek na zakończenie oktawy Msza za mieszkańców Sędzin, ul. Bukowskiej, Niegolewskiej i Hub Sędzińskich. Po Mszy z procesja dookoła kościoła .

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszy także procesja wokół kościoła z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemieźliwość od pokarmów mięsnych

W Sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP . Z racji że w tym roku 24 czerwca obchodzić będziemy 40 r. konsekracji kościoła Uroczysta Msza odpustowo rocznicowa będzie 25 czerwca w Niedzielę o godz. 12.00 Odprawi tę Mszę św. i kazanie wygłosi ks. prob. Marian Plewa. Więcej powiem za tydzień.

W przyszłą niedzielę po komunii dodatkowa składka na KUL WT i Szkoły Katolickie w Poznaniu

Zapowiedzi Przedślubne

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć

Michał Migdałek kawaler katolik zam. Sędzinko
Magdalena Dziurla panna, katoliczka zam. Sędzinko zap. II

Maciej Adamczak cyw. zw. katolik zam. Wierzeja
Kinga Adamczak cyw. zw. katoliczka za. Wierzeja zap. II

Mariusz Piotr Walczak kawaler katolik zam. Szamotuły
Beata Rajczak panna katoliczka zam. Szamotuły Zap. III

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym

Intencje Mszalne

Sobota 10.06.2023 g. 18.00 Zygmunt Nowaczyk – od chrześnicy Ani z rodz.

Niedziela 11.06.2023 g. 8.00 Wanda Pilarczyk – od sióstr
12.00 Msza dziękczynna za 25 lat kapłaństwa

Poniedziałek 12.06.2022 g. 19.00 W intencji mieszkańców Sędzinka

Wtorek 13.06.2022 g. 19.00 W intencji mieszkańców Turkowa

Środa 14.06.2022 g. 19.00 W intencji mieszkańców Sarbii

Czwartek 15.06.2022 g. 19.00 W intencji mieszkańców Sędzin, ul. Bukowskiej, Niegolewskiej i Hub Sędzińskich

Piątek 16.06.2022 g. 19.00 Stanisław, Stanisław Stasik

Sobota 17.06.20222 g. 18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, prośbą o zdrowie i bł. dla Wiesławy z ok. 65 ur. Józef Osiński 8 r. śm.

Niedziela 18.06.20222 g. 8.00 Ireneusz z ok. Imienin; Pelagia, Franciszek Szymczak, Henryk, Eugeniusz Poznańscy, Marianna Czesław Kubiak, Genowefa Kazimierz Wojciechowscy
10.30 Za Parafian