Ogłoszenia Parafialne – 29.05.2022 – Wniebowstąpienie Pańskie

Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

Za tydzień w niedzielę gościć będziemy kleryka naszego seminarium, który wraz z nami będzie modlił się o nowe powołania kapłańskie i zakonne a po mszach św. zbierać będzie ofiary na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu, dlatego dzisiaj po komunii zbiórki nie było

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.20 do 17.50 a w piątek od 17.00 do 17.50. W tym czasie adoracja N.S.

Objazd chorych w piątek od g. 9.00

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. która kończy okres wielkanocny

Bóg zapłać tym wszystkim, którzy ostatnio troszczyli się o porządek w kościele i wokół kościoła a także o kwiaty w kościele na następne 2 tygodnie zapraszam mieszkańców bloku nr 9.

Sakramentalny Związek małżeński chcą zawrzeć

Łukasz Opic kawaler, katolik zam. Szamotuły
Zuzanna Wawrzyniak panna, katoliczka, zam Szamotuły zap. I

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze paraf.

Intencje Mszalne

Sobota 28.05.2022 g. 18.00 Janina Sokołowska – 1 r. śm. intencja od męża

Niedziela 29.05.2022 g. 8.00 Zygmunt Nowaczyk – od córki Agnieszki z rodz.
10.30 Za parafian

Środa 1.06.2022 g. 18.00 oprócz intencji Stałych do św. Józefa; Za wszystkie dzieci w dniu ich święta; O bł. Boże i potrzebne łaski dla Franka z ok 3 urodzin i Franka z ok. 9 urodzin; o błog. Boże i potrzebne łaski dla Magdaleny z ok. Imienin; O zakończenie wojny na Ukrainie i Pokój na świecie; o dobre urodzaje, deszcz odpowiednią pogodę i błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli . W pewnej intencji, w intencji Panu Bogu wiadomej, o siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Andrzeja oraz potrzebne łaski dla Mirosławy. O powrót do zdrowia dla Renaty i Zygmunta o powrót do zdrowia dla Radosława i Tomasza po operacji kręgosłupa; O siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Adriana. O potrzebne łaski dla Adriana i Daniela po przeszczepie szpiku; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Marka, o potrzebne łaski dla Sylwii; o bł. i potrzebne łaski dla Żanety i Piotra oraz Lucyny i Eugeniusza; o potrzebne łaski i bł. Boże dla Anety; o Potrzebne łaski dla Sławomira;
Eugeniusz 7 r. śm., Jadwiga 6 r. śm., Ludwik, Robert Majda; Marian Majchrzak, Kazimierz Wiza, Marian Miężał, Marian Marchwian; Krystyna Nożyńska 6 r. śm.; Magdalena Nożyńska 12 r. śm., Bogdan Nożyński

Czwartek 2.06.2022 g. 18.00 Za parafian

Piątek 3.06.2022 g. 18.00 Krystyna Lemańska od szwagra Andrzeja z rodz.

Sobota 4.06.2022 g. 18.00 Maria Dorna 1 r. śm. Karol Dorna

Niedziela 5.06.2022 g. 8.00 Walenty Stefania Rura, Marta Stefan Steier Henryk Śledź