Ogłoszenia Parafialne – 22.05.2022 – 6 Niedziela Wielkanocna

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za tydzień po komunii św. dodatkowa składka na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu

W tym tygodniu od środy dni krzyżowe. W środę o godz. 20.00 w Turkowie – litania przy figurze Matki Bożej i procesja do krzyża przy betoniarni
w czwartek o 20.00 w Sarbii początek przy sklepie a zakończenie przy figurze Matki Bożej i litania; w piątek w Wierzei początek przy skrzyżowaniu ul Bukowskiej i Sedzińskiej i procesja do Krzyża na ul. Sędzińskiej w niedzielę po Mszy o godz. 10.30 nabożęństwo o dobre urodzaje i szczęśliwe żniwa

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Jutro na godz. 19.00 zapraszam członków Rady Duszpasterskiej, Ekonomicznej i Caritas. Są do omówienia dni krzyżowe, Boże Ciało i Oktawa a także inne okoliczności dlatego bardzo proszę o obecność.

Intencje Mszalne

Niedziela 22.05.2022 g. 8.00 Stanisława, Stanisław Emilia Kochańscy, Zdzisław, Józef, Wanda Ławniccy i zm z r. Lubków i Judków
10.30 Za parafian – Msza rocznicowa klas IV w ich intencji a także o zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza z ok urodzin i święceń kapłańskich – intencja od Rady Duszpasterskiej Ekonomicznej i Caritas

Środa 25.05.2022 g. 18.00 oprócz intencji Stałych do św. Józefa; Za wszystkie Mamy w przeddzień ich święta; O zakończenie wojny na Ukrainie i Pokój na świecie; o dobre urodzaje, deszcz odpowiednią pogodę i błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli . W pewnej intencji, w intencji Panu Bogu wiadomej, O powrót do zdrowia dla Renaty i Zygmunta o powrót do zdrowia dla Radosława i Tomasza po operacji kręgosłupa; O siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Adriana. O potrzebne łaski dla Adriana i Daniela po przeszczepie szpiku; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Marka, o potrzebne łaski dla Sylwii; o bł. i potrzebne łaski dla Żanety i Piotra oraz Lucyny i Eugeniusza; o potrzebne łaski i bł. Boże dla Anety; o Potrzebne łaski dla Sławomira; Krystyna Frąckowiak 6 r. śm. Marianna i Franciszek Serbińscy; Leon Marianna Szymańscy, Anna Wiktor Milej

Czwartek 26.05.2022 g.18.00 O dobre urodzaje i odpowiednią pogodę oraz Błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli

Piątek 27.05.2022 g.16.00 Msza ślubna

Sobota 28.05.2022 g. 18.00 Janina Sokołowska – 1 r. śm. intencja od męża

Niedziela 29.05.2022 g. 8.00 Zygmunt Nowaczyk – od córki Agnieszki z rodz.
10.30 Za parafian