Ogłoszenia Parafialne – 5.06.2022 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Dzisiaj gościmy w naszej parafii kleryka 3 roku Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, który razem z nami modli się za powołanych i o nowe powołania kapłańskie a po Mszach zbierze ofiary na nasze Seminarium. Bóg zapłać za ofiarność

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Trójcy świętej po komunii dodatkowa składka na KUL, WT i Szkoły katolickie w Poznaniu

Coraz bliżej Boże Ciało. jak w roku ubiegłym zapraszam poszczególne wioski do układania dywanu kwiatowego wokół kościoła i w kościele a także ołtarzy przez Sędziny. Więcej na ten temat za tydzień

W dniach od 26 września 29 organizujemy pielgrzymkę na Mazury Do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Stoczka Klasztornego, Mikołajek i Torunia. Zapisy u Pani Wiesławy Osińskiej. Koszty podamy za tydzień

zapowiedzi przedślubne

Sakramentalny Związek małżeński chcą zawrzeć

Łukasz Opic kawaler, katolik zam. Szamotuły
Zuzanna Wawrzyniak panna, katoliczka, zam. Szamotuły zap. II

Michał Jan Czaplicki kawaler, katolik zam. Sędzinko Topolowa 5
Magdalena Rataj panna, katoliczka, zam. Sędzinko 5 zap. I

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze paraf.

Intencje Mszalne

Sobota 4.06.2022 g. 18.00 Maria Dorna 1 r. śm. Karol Dorna

Niedziela 5.06.2022 g. 8.00 Walenty Stefania Rura, Marta Stefan Steier Henryk Śledź
10.30 Za parafian

Środa 8.06.2022 g. 18.00 oprócz intencji Stałych do św. Józefa; Za młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa z okazji 40 urodzin i 10 r. ślubu Aliny i Krzysztofa; O zakończenie wojny na Ukrainie i Pokój na świecie; o dobre urodzaje, deszcz odpowiednią pogodę i błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli . W pewnej intencji, w intencji Panu Bogu wiadomej, o siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Andrzeja oraz potrzebne łaski dla Mirosławy. O powrót do zdrowia dla Renaty i Zygmunta o powrót do zdrowia dla Radosława i Tomasza po operacji kręgosłupa; O siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Adriana. O potrzebne łaski dla Adriana i Daniela po przeszczepie szpiku; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Marka, o potrzebne łaski dla Sylwii; o bł. i potrzebne łaski dla Żanety i Piotra oraz Lucyny i Eugeniusza; o potrzebne łaski i bł. Boże dla Anety; o Potrzebne łaski dla Sławomira;

Piątek 11.06.2022 g. 18.00 Zbigniew Szczechowiak – od syna Jarosława z rodz.

Sobota 12.06.2022 g. 18.00 Janina Sokołowska od dzieci z rodzinami

Niedziela 12.06.2022 g. 8.00 Ireneusz Pelagia Franciszek Henryk Poznańscy, Marianna Czesław Kubiak, Genowefa Kazimierz Wojciechowscy
10.30 Za parafian