ogłoszenia Parafialne – 19.03.2017 – III Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj po wszystkich Mszach św. Członkowie społecznego Komitetu Pomocy Pogorzelcom zbierać będzie ofiary przed kościołem na pomoc w odbudowie domu w Grzebienisku.

Za tydzień w 4 niedzielę miesiąca składka gospodarcza.

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00 Poprowadzi ją młodzież przygotowująca się do Bierzmowania ( nawiasem mówiąc ostatnio było ich 15!)

W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego  i dzień Świętości Życia. Msza św. o 18.00 Na tej Mszy będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chętnych proszę o zgłoszenie się do mnie wcześniej najpóźniej do środy.

Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o 10.30

Również w niedzielę po mszy i Gorzkich żalach spotkanie z rodzicami Dzieci I komunijnych

Chociaż to dopiero III niedziela W. Postu to już dziś ogłaszam konkurs Na rodzinną Palmę Wielkanocną w dwóch kategoriach: na największą  i najpiękniejszą palmę Do udziału zapraszam całe rodziny.

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:
Mateusz Antoniewicz kawaler Rzym-kat zam Poznań
Izabella Wrzyszcz panna Rzym-kat zam Sędziny

Kto kolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach zachodzących po między nimi winien jest powiadomić o tym ks. Proboszcza

Są do nabycia Przewodniki Katolickie

Intencje mszalne

Sobota 18.03 g. 18.00 Genowefa Kazimierz Wojciechowscy, Przemysław Przybysz

Niedziela 19.03.g. 8.00 + Robert Majda
10.30 Za parafian

Poniedziałek 20.03 Uroczystość Św. Józefa
g.18.00 W intencji wszystkich ojców Parafii

Wtorek 21.03 g. 18.00 + Stefan Marianna Paluszak, Zdzisława Olszewska

Środa 22.03 g. 18.00  Za Ojczyznę, W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, We wszystkich intencjach Agaty i Przemka   Za chorych z naszej parafii, Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, , We wszystkich intencjach Agnieszki  O zdrowie i potrzebne łaski dla Gabrieli, Emilii, Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja Dominika  a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego, O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Ani, Romki, Joanna, Helenki, Zuzanny, Danusi, Halinki, O powrót do zdrowia dla Teresy, Mariana i Adama.  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; Jadwiga Becińska, Marian Kołtun; Anna Woźna od Syna Anią, Agnieszka Kaczmarek

Piątek 24.03. g. po drodze krzyżowej ok. 17.30 + Stanisław Kucz i zm. z rodz. Kucz i Juja

Sobota 25.03 g. 18.00 Pelagia Królik  zm. z rodz. Królików Edward Ratajczak

Niedziela 26.03.g. 8.00 + Zenon Walkowski 15 r. śm Edmund Władysława Maciej Walkowski, Irena Roman Dymny Antonina Stanisław Nowak
10.30 Za parafian