Ogłoszenia Parafialne -12.03.2017- II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone po komunii na Misje oraz na Daninę diecezjalną. Koperty wyłożone są z tyłu kościoła tam gdzie gazety
 2. Jak zapewne słyszeliśmy dniu 3 marca wielorodzinny dom w Grzebienisku  uległ
  zniszczeniu w wyniku eksplozji gazu Część budynku przeznaczona jest do rozbiórki, a następnie będzie odbudowywana. W budynku mieszkało 9 osób /6 rodzin/, na dzień dzisiejszy 4 rodziny pozostały bez dachu nad głową-tymczasowo mieszkają u rodzin i znajomych. Za tydzień przedstawiciele Społecznego Komitetu Pomocy Pogorzelcom z Grzebieniska zbierać będą po Mszach św. przed kościołem ofiary  na ten cel.
 3. Droga krzyżowa w piątek o godz. 17.00 a zaraz po niej Msza św. Zapraszam szczególnie dzieci ze szkoły podstawowej ale także młodzież gimnazjalną i przygotowujących się do bierzmowania na Drogę Krzyżową i Msze świętą. Przed drogą krzyżową o godz. 16.45 spotkanie dzieci z Róży Żywego Różańca
 4. Gorzkie żale po Mszy o 10.30
 5. Bóg zapłać osobom które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele i wokół kościoła na następne 2 tygodnie w sobotę na godz. 9.00 zapraszam rodziny z Sędzinka Rataj, Piaskowski, Golon, Paluszak, Kowal
 6. Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:
  Karol Skubiszyński kawaler Rzym-kat zam Brody
  Marzena Katarzyna Nadstoga panna Rzym -kat Zam Turkowo zap. III
  Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach zachodzących po między nimi winien jest powiadomić o tym ks. Proboszcza
 7. Są do nabycia Przewodniki Katolickie

  Intencje mszalne

  Sobota 11.03 g. 18.00 +Maria Babik – od wnuczki Iwony z rodziną

  Niedziela 12.03.g. 8.00 Marianna Józef Starosta
  10.30 Za parafian

  Wtorek 14.03 g. 18.00 + Franciszek Lisek

  Środa 15.03 g. 18.00  , Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, za Ojczyznę,  W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, We wszystkich intencjach Agaty i Przemka   Za chorych z naszej parafii, We wszystkich intencjach Agnieszki  O zdrowie i potrzebne łaski dla Gabrieli, Emilii, Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja Dominika  a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego, O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Ani, Romki, Joanna, Helenki, Zuzanny, Danusi, Halinki, O powrót do zdrowia dla Teresy, Mariana i Adama.  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; 70 ur. Stefana, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze; + Czesław, Joanna Nowak zm. z rodz. Nowak i Rakoniewskich; Anna Marian Mierzyńscy, Andrzej Niklewski; Sławomir Mamet 4 r. śm. Czesława Grelka i zm. z rodz. Grelków i Mametów i Wojciechów;Czesław Mensfel, Jadwiga Matelska, Marek Lemański

Piątek 17.03. g. po drodze krzyżowej ok. 17.30 w pewnej intencji

Sobota 18.03 g. 18.00 Genowefa Kazimierz Wojciechowscy, Przemysław Przybysz

Niedziela 19.03.g. 8.00 + Robert Majda
10.30 Za parafian