Ogłoszenia Parafialne – 26.03.2017- IV Niedziela Wielkiego Postu

Bóg zapłać za ofiary złożone przed kościołem na pomoc w odbudowie domu w Grzebienisku. Zebrano 1474,25. Bóg zapłać także za ofiary na Daninę Diecezjalną i składkę gospodarczą.

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00 Zapraszam dzieci dorosłych a szczególnie młodzież przygotowująca się  do Bierzmowania.

W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Jest to zarazem dzień spowiedzi wielkanocnej w naszej parafii. Przyjadą księża z dekanatu.
Spowiedź będzie w następujących godzinach przed południem
9.30 – 10.30 – 11.00 – 12.00
po południu 15.00 – 16.00 i 16,45 do 17.30 za raz potem będzie wieczorna msza święta. Bardzo proszę o skorzystanie z tej możliwości.

Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o 10.30

Bóg zapłać osobom które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele i wokół kościoła. Na następne dwa tygodnie na sobotę g. 9.00 zapraszam rodziny z Sędzinka: Mikołajczak, Maik, Dolata, Krzyżaniak, Kłosiński, Kawala, Sławiński.

Zapowiedzi przedślubne

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:
Mateusz Antoniewicz kawaler Rzym-kat zam Poznań
Izabella Wrzyszcz panna Rzym-kat zam Sędziny zap. II

Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach zachodzących po między nimi winien jest powiadomić o tym ks. Proboszcza

W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Władysławy Nowak z Turkowa. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu.

Intencje mszalne

Sobota 25.03 g. 18.00 Pelagia Królik  zm. z rodz. Królików Edward Ratajczak

Niedziela 26.03.g. 8.00 + Zenon Walkowski 15 r. śm Edmund Władysława Maciej Walkowski, Irena Roman Dymny Antonina Stanisław Nowak
10.30 Za parafian

Środa 2903 g. 18.00  Za Ojczyznę, W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, We wszystkich intencjach Agaty i Przemka   Za chorych z naszej parafii, Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, , We wszystkich intencjach Agnieszki  O zdrowie i potrzebne łaski dla Gabrieli, Emilii, Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja Dominika  a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego, O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Ani, Romki, Joanna, Helenki, Zuzanny, Danusi, Halinki, O powrót do zdrowia dla Teresy, Mariana i Adama.  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; Jadwiga Tadeusz Matelski – od córki i siostry Marylki z rodziną;Marek Patan i zm. z rodz. Patan; Rudolf Nowacki 1 r. śm. Waleria Łamaszewska – od Krzysztofa i Jolanty Misiak z synami

Czwartek 29.03 g. 18.00 Franciszek, Michał Bronisław Hańczak

Piątek 30.03 g. po drodze krzyżowej ok. 17.30 + Karol Dorna – od żony

Sobota 1.04 g. 17.30 Ryszard Radlicki 

Niedziela 2.04.g. 8.00 + Ewa Ślęzak 5 r. śm, Edward Jedwabny 17 r. śm. i zm. z rodziny
10.30 Za parafian