Ogłoszenia Parafialne 19.02.2017 – VII Niedziela Zwykła

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę gospodarczą, będą one przeznaczone na nowo wprawione okna w zakrystii górnej, ministranckiej i na korytarzu.
  2. Zmarła nasza parafianka Jadwiga Matelska; pogrzeb odbył się w sobotę polećmy ją Bożemu Miłosierdziu.
  3. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego

Intencje Mszalne

Sobota 18.02 g. 18.00 + Bronisław Pierzchalski

Niedziela 19.02.g. 8.00 + Elżbieta Samoląg 13 r. śm.
10.30 Za parafian

Środa 22.02 g. 18.00  Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki o bł. Boże dla Sandry z ok. 18 ur.  5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja Dominika  a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego, O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, O powrót do zdrowia dla Teresy, Mariana i Adama.  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku;  Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, Za zmarłych: Agnieszka Królik – od wnuka Jerzego z żoną i córkami; Waleria Łamaszewska – od Zofii Dziamskiej z córką i synem; Leonarda Szymankiewicz – od sąsiadów z Hub Turkowskich; Marek Lemański – od Syna Krzysztofa z rodz. oraz rodz. Haładudów; Teresa Krzewina – od rodz. Osińskich

Czwartek 23.02. g. 18.00 + Krzysztof Kornosz 6 r. śm. Henela Kornosz; Stanisława i Franciszek Kłak

Piątek 24.02 g. 18.00 + Franciszka, Michał Bronisław Hańczak

Sobota 25.02 g. 18.00 + Andrzej, Gabriela Paluszkiewicz, Antoni Helena Kortyla

Niedziela 26.02.g. 8.00 + Ireneusz Król 1 r. śm.
10.30 Za parafian