Ogłoszenia Parafialne – 12.02.2017- VI Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu we wtorek 14 lutego przypada święto św. Cyryla i Metodego , patronów Europy.
  2. Za tydzień w niedzielę na mszy o godz. 10.30 dzień wiary dzieci I komunijnych czyli uroczyste odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Dzieci przynoszą ze sobą świece najlepiej te od chrztu. Mogą też zaprosić na tą mszę św. swoich chrzestnych.
  3. Jest to zarazem 3 niedziela miesiąca. Składka gospodarcza przeznaczona będzie na okna które zostały wprawione w zakrystiach i na korytarzu.
  4.  „Bóg zapłać” rodzinom, które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele; na kolejne 2 tygodnie na sobotę, godz. 9.00 zapraszam rodziny z Sędzinka: Klorek, Paterski, Siemieniak, Tatarski, Mierzyńska, Kandulski.

Intencje Mszalne

Sobota 11.02 g. 18.00 + Marianna Czesław Kubiak i zm. z rodz. Kubiak

Niedziela 12.02.g. 8.00 + Leszek, Kazimierz Grelka zm. z rodz. Grelków  Woźniaków
10.30 Za parafian

Wtorek 14.02. g.18.00 + Waleria Łamaszewska – od Leszka Łamaszewskiego

Środa 15.02 g. 18.00 Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki   5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja Dominika  a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego, O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, O powrót do zdrowia dla Teresy, Mariana i Adama.  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku;  Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, Za zmarłych: Marek Lemański – od rodz. Pietruchów; Bożena Wojciechowska – od rodz. Juśkiewiczów i Jeleń; Maciej Maćkowiak, Zenon Łukaszyk; Ireneusz Król – od szwagra Tadeusza z żoną i dziećmi;

Czwartek 16.02. g. 18.00 + Krystyna Nadstoga – od córki Reginy z Mężem

Piątek 17.02 g. 18.00 + Krystyna Frąckowiak – od wnuków Piotra i Lecha oraz wnuczki Asi z rodzinami

Sobota 18.02 g. 18.00 + Bronisław Pierzchalski

Niedziela 19.02.g. 8.00 + Elżbieta Samoląg 13 r. śm.
10.30 Za parafian