Ogłoszenia Parafialne 26.02.2017 – VIII Niedziela Zwykła

 1. Dziś ostania niedziela   karnawału…
 2. W środę, 1 marca  – POPIELEC – Msze św. o godz. 16.00 i 18.00. Obowiązuje post ścisły od którego nie ma żadnej dyspensy.    W popielec składka – po Komunii św. – przeznaczona będzie na Caritas Archidiecezji.
 3. Od środy popielcowej rozpoczną się Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty i Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu Polskiego.
 4. W tym tygodniu I czwartek i Piątek miesiąca w czwartek adoracja NS z okazją do spowiedzi od godz. 17.00.
 5. W piątek od godz. 9.00 objazd chorych od 17.00 okazja do spowiedzi a o  godz. 17.30 Droga Krzyżowa. potem Msza Święta.
 6. – Msze św. w niedzielę  o godz. 8.00, 10.30  GORZKIE ŻALE po sumie
 7. „Bóg zapłać” rodzinom, które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele; na następne 2 tygodnie na sobotę, godz.9 00 zapraszam rodziny z Sędzinka: Piotrowski, Leśniak, Fabijański, Gruszczyński, Jackowiak, Gruszczyński.
 8. Zmarła nasza parafianka   Czesława Grelka z Ul. Niegolewskiej. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00 Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu
 9. Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć:
  Karol Skubiszyński kawaler Rzym-kat zam Brody
  Marzena Katarzyna Nadstoga panna Rzym -kat Zam Turkowo zap. I

Intencje mszalne

Sobota 25.02 g. 18.00 + Andrzej, Gabriela Paluszkiewicz, Antoni Helena Kortyla

Niedziela 26.02.g. 8.00 + Ireneusz Król 1 r. śm.
10.30 Za parafian

Środa 1.02 g. 16.00  O owocne przeżycie Wielkiego Postu, Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, za Ojczyznę,  W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, We wszystkich intencjach Agnieszki
18.00  O zdrowie i potrzebne łaski dla Emilii, Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja Dominika  a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego, O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dlaAni, Romki, Joanna, Helenki, Zuzanny, Danusi, Halinki, O powrót do zdrowia dla Teresy, Mariana i Adama.  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku;  Za zmarłych: Halina Smól 1 r. śm. ; Leon Kalemba; Stanisław Foryt – od pracowników Rawitu

Czwartek 2.03. g. 18.00 + Krystyna Nadstoga – od Kosickich i Kinali

Piątek 3.03 g. 18.00 + Kazimierz Migdałek

Sobota 4.03 g. 18.00 + Maria, Marian, Aleksander Wolniewicz

Niedziela 5.03.g. 8.00 + Helena, Franciszek Banach; Maria Ryszard Szymanowscy
10.30 Za parafian