Ogłoszenia Parafialne – 11 grudnia 2016 – III Niedziela Adwentu

To już III Niedziela Adwentu nazywana Niedzielą Radości. Pan jest coraz bliżej…

W tym tygodniu msze św. roratnie o godz. 18.00 z racji spowiedzi w dekanacie.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Kwartalne Dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin

Za tydzień w 3 niedzielę miesiąca składka gospodarcza.

W przyszłą niedzielę z racji budowy dekoracji świątecznej w górnym kościele wszystkie msze będą na dole, dlatego proszę parafian  tak podzielić się na poszczególne msze abyśmy się pomieścili…

Bóg zapłać osobom które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele na następne 2 tygodnie zapraszam mieszkańców Hub Węcel, Piaskowski, Pempera, Roszkiewicz, Banach, Śledź, Wiciak.

Są do nabycia Przewodniki katolickie a także nasze parafialne kalendarze

Intencje Mszalne

12.12 Poniedziałek 18.00  Teresa Krzewina – od męża

13.XII Wtorek 18.00   O zdrowie i bł. Boże dla Łucji z ok. Imienin

14.XII  – środa 18.00 Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Agnieszki i Gerarda, O szczęśliwe rozwiązanie, O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, † Krystyna Nadstoga – od syna Hirka z żoną Gabrysią † Marian Sławiński 6 r. śm., Ryszard Blachnierek Mariola Siemieniak, Władysława i Wincenty Siemieniak, Marian Wieczorek, Maciej Maćkowiak, Zenon Łukaszyk, Zmarłych z rodziny Bereżańskich

15.XII – Czwartek 18.00  † Franciszka Michał Bronisław Mańczak

16.XII –  piątek      18.00   † Antonina Hermełła, Antonina Migdałek i zm. z rodz.

17.XII – sobota   18.00 † Leon, Joanna Jan Kalemba, Leokadia, Nikodem Kleczewscy, Maria Poszwa

18.XII – Niedziela    8.00   † Krystyna Frąckowiak -od kuzynki Hanny z rodziną
10.30  Za parafian