Ogłoszenia Parafialne 4.12.2016 – II Niedziela Adwentu

Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj po komunii na fundusz pomocy kosciolawi na wschodzie

W tym tygodniu Msza św. Roratnia o godz. 17.30 zapraszamy nie tylko dzieci ale także młodzież gimnazjalną i dorosłych

W  czwartek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
Msza św. o godz. 17.30 Składka w tym dniu przeznaczona jest na pomoc biednym kościołom

W przyszłą sobotę w naszej parafii spowiedź adwentowa w następujacych godzinach 9.30 – 10.30 11.15 – 12   popołudniu 15.00 – 16.00   16.45 – 17.30

W przyszłą niedzielę na mszy św. o 10.30 poświęcenie medalików dzieci I komunijnych

W dni powszednie można nabywać opłatki świąteczne oraz świece wigilijne

Są do nabycia Przewodniki Katolickie oraz Kalendarze Parafialne np jako na Św. Mikołaja

Intencje Mszalne

3.XII – sobota   18.00 † Józef Paterski – od siostry Anieli

4.XII – Niedziela    8.00   † Kazimierz Rakoniewski – od rodz. Rogalów
10.30  Za parafian

5.XII Poniedziałek 17.30  Waleria Łamaszewska – od rodz. Grabowskich

6.XII Wtorek 17.30 † Marianna Stefan Paluszak, Zdzisława Olszewska i zm. z rodz. Paluszaków

7.XII  – środa 17.30 Za Ojczyznę, z podz. za otrzymane łaski oraz prośbą o bł. Boże w dorosłym zyciu dla Julii z ok. 18 ur. O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Barbary, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Agnieszki i Gerarda, O szczęśliwe rozwiązanie, O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, Jan Pawlik 2 r. śm i zm. z rodz. Pawlików Kałków i Szukałów, Joanna Kucz 7 r. śm. i zm. z rodz.

8.XII – Czwartek 17.30  † Krystyna Nozyńska – od zakładu pogrzebowego Gloria

9.XI –  piątek     17.30   † Kazimierz Rakoniewski – od rodz. Derdów

10.XII – sobota 17.30 † Stanisława Teresa Edward Ślisińscy, Helena Pauś, Maria Franciszek, Alina Nowak, Anna Marian Mierzyńscy

11.XII – Niedziela    8.00   †  Marek Lemański – od córki Katarzyny z Łukaszem i córką Zosią
10.30  Za parafian