Ogłoszenia Parafialne – 18.12.2016 – IV Niedziela Adwentu

  1. Bóg zapłać za złożone dzisiaj  ofiary na inwestycje parafialne
  2. W poniedziałek od godz. 9.00 świąteczny objazd chorych.
  3. Roraty w tym tygodniu od poniedziałku do Czwartku  o godz. 18.00 a w piątek   zakończenie rorat o godz. 7.30 Spowiedź w czwartek od 17.00 do 17.45 a w wigilię od 7.00 do 7.45
  4. Świętowanie Bożego Narodzenia rozpoczniemy uroczystą PASTERKĄ o północy. W pierwszy dzień świąt będzie jeszcze Msza św. o godz. 10.30.
  5. W Poniedziałek – 26 grudnia – II dzień świąt, uroczystość św. Szczepana, Pierwszego Męczennika; ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Poznaniu.
  6. Dzieci zapraszamy na kolędowanie przy żłobku  w II  święto o godz. 15.00
  7. Do nabycia prasa katolicka: ”Przewodnik Katolicki”
  8. W tym tygodniu zmarli Stefan Paluszkiewicz z Wierzei pogrzeb odbył się w sobotę i Karol Dorna z Sędzin pogrzeb będzie we wtorek o godz. 12.30. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.

Intencje Mszalne

17.XII – sobota   18.00 † Leon, Joanna Jan Kalemba, Leokadia, Nikodem Kleczewscy, Maria Poszwa

18.XII – Niedziela    8.00   † Krystyna Frąckowiak -od kuzynki Hanny z rodziną
10.30  Za parafian

19.XII Poniedziałek 18.00  Waleria Łamaszewska – od rodz. Grocholewskich

20.XII Wtorek 18.00  † Leonarda Szymankiewicz – od syna Andrzeja z rodziną

21.XII  – środa 18.00 Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Agnieszki i Gerarda, O szczęśliwe rozwiązanie, O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, † Józef Kandulski – od Zakładu pogrzebowego Gloria; † Maria Kucharzewska – od chrześniaczki Jadwigi z rodziną; † Kazimierz Przybył 8 r. śm.; Irena Piotrowska 2 r. śm. Józefa Czesław Fabiańscy

22.XII – Czwartek 18.00  † Leszek Stępniewski 5 r. śm.

23.XII –  piątek      7.30   † Za wszystkich uczestników tegorocznych rorat

24.XII – sobota   8.00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Ewy z ok. imienin

25.XII  Niedziela 0.00 Pasterka za parafian
10.30  † Ks. Kajetan Manugiewicz

26.XII Poniedziałek  8.00 Maciej Skubiszyński
10.30 za parafian