Ogłoszenia Parafialne – 23.10.2016 – 30 Niedziela zwykła

  1. Bóg zapłać” za ofiary złożone po komunii na Papieskie dzieła Misyjne.
  2. W czwartek na Mszę św. nabożeństwo i różaniec zapraszam młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.
  3. Różaniec  w tygodniu po wieczornej Mszy świętej. Dzieci zapraszam na nabożeństwo różańcowe we wtorek czwartek i piątek.
  4. W tym tygodniu w piątek 28 października przypada Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  5. Wzorem lat ubiegłych 31 października tj poniedziałek, zapraszam dzieci i młodzież naszej parafii na wieczór ze Świętymi. W tym roku zapraszam także do zabawy w świętych osoby dorosłe. Msza św. wieczorna będzie w tym dniu wyjątkowo o godz. 17.00  Wieczór ze świętymi rozpocznie się o 18.30. Będzie wspólny śpiew konkursy i oczywiście  łakocie. Mile widziani chętni do pomocy w organizacji tego wieczoru a także sponsorzy łakoci.
  6. Za tydzień o 10.00 zbiórka ministrantów. Obecnośc obowiązkowa
  7. Są do nabycia Przewodniki Katolickie

Intencje Mszalne

22.X – sobota   18.00  † Aleksander, Stanisława Eugeniusz Pempera, Maria Walenty Górczak, Stanisław Aniela Pawlak

23.X – Niedziela    8.00 †  Stefania, Walenty Rura, Henryk Śledź, Irena, Jan Pacholak
10.30 Za parafian

25.X. wtorek 18.00  Stefania, Stanisław Władysław Zych, Jan Jarmużek 3 r. śm. Cecylia, Jan Marek Stanisław Jarmużek

26.X  – środa 18.00   Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Barbary, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej, O zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy i jej bliskich.   O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także za nowicjuszkę Izę,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; O zdrowie i potrzebne łaski oraz bł. Boże w dniu urodzin, Katarzyna, Stanisław Czesław Bielawscy, Marianna Horla, Zm. rodzice Jadwiga i Ludwik, brat Eugeniusz, bratanek Robert Majda Dziadek Michał Najder – od Anna i Elżbiety z rodzinami, Leokadia Edmund Hermann, Irena Gola i zm. z rodz.

27.X Czwartek 18.00 † Franciszek Pietrucha 5 r. śm.

28.X. Piątek   Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i drowie dla Tadeusza z ok. imienin

29.X – sobota  16.30 18 r. urodzin
18.00  
† Anna Marian Zofia Jan Mierzyńscy, Anna Franciszek Kacper Andrzej Niklewski

30.X – Niedziela    8.00 †  Helena, Jan Kózka i zm. z rodz. Kózków Marek Patan i zm. z rodz. Patanów
10.30 Za parafian