Ogłoszenia Parafialne 29.10.2016 – 31 Niedziela zwykła

 1. Jak już informowałem w ubiegłym tygodniu,  31 października tj poniedziałek, zapraszam dzieci i młodzież naszej parafii na wieczór ze Świętymi. W tym roku zapraszam także do zabawy w świętych osoby dorosłe. Msza św. wieczorna będzie w tym dniu wyjątkowo o godz. 17.00.  Wieczór ze świętymi rozpocznie się o 18.30. Będzie wspólny śpiew konkursy i oczywiście  łakocie. Dzieci niech przyniosą ze sobą instrumenty a wszyscy uczestnicy kolorowe znicze na procesję. Mile widziani chętni do pomocy w organizacji tego wieczoru a także sponsorzy łakoci.
 2. Pragnę też podzielić się wielką radością że 28 października powstała w naszej parafii Pierwsza róża Żywego Różańca, którą utworzyły dzieci…
 3. We wtorek– 1 listopada,  Uroczystość Wszystkich Świętych: nabożeństwo za zmarłych rozpoczniemy o godz. 14.00  Mszą święta na cmentarzu a po niej procesja za zmarłych, która zakończy się przy kościele parafialnym ( procesja pójdzie przez cmentarz potem na cmentarz parafialny i zakończy się przy grobie ks. Kajetana Manugiewicza). O przygotowanie ołtarza do Mszy św. na cmentarzu proszę Radę Parafialna.  Składka w tym dniu przeznaczona będzie między innymi na ostatnią ratę za ogrzewanie ławkowe w górnym kościele
 4. 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 17.00  i o 19.00 w intencji zmarłych w ostatnim roku bardzo serdecznie zapraszam szczególnie rodziny tych zmarłych
 5. Od 1 – 8 listopada – każdego dnia – można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza i równoczesną modlitwę w intencji zmarłych; w Dzień Zaduszny można zyskać podobnie odpust w kościele.
 6. Wymienianki jednorazowe, w dni powszednie w łączności z mszą świętą.
 7. „Bóg zapłać” rodzinom, które ostatnio  troszczyły się o kwiaty i porządek w kościele, przed kościołem i probostwem; na kolejne 2 tygodnie na  sobotę , godz. 9.00 Szukała Beciński Ratajczak Małas, Kózka, Gałązka
 8. od 3 listopada można zamawiać całoroczne wymienianki / 50,- A Msze święte na I półrocze nowego roku dopiero w następnym tygodniu od 8 listopada w dni powszednie
 9. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi i adoracja NS w piątek od godz. 17.00 Objazd chorych w piątek od godz. 9.00
 10. W tym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Teresa Krzewina.  Pogrzeb będzie w środę o godz. 12.00 polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…
 11. Są do nabycia Przewodniki Katolickie a także Kalendarz Parafialny na 2017 r. w cenie 20 zł. Jak w roku ubiegłym kalendarz jest bogato ilustrowany zdjęciami z wydarzeń parafialnych. Bardzo serdecznie polecam. Jest to także miły prezent np. pod choinkę…

Intencje Mszalne

31.X Poniedziałek godz. 17.00 14 urodziny Michaliny

1.XI wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych
godz. 9.00 Ks. Kajetan Manugiewicz
godz. 14.00 Za wszystkich zmarłych spoczywających na naszych cmentarzach

2.XI Środa  Wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych
17.00 Za zmarłych kapłanów pracujących w naszej parafii araz zm. członków Rady Parafialnej
19.00 Za zmarłych w minionym roku od 1listopada 2015 do 31 października 2016 r.

3.XI Czwartek godz. 18.00 Zmarli z rodz. Potrawiaków i Lisków

4.XI Piątek godz. 18.00 Stefania, Marianna, Bolesław, Lech Sobański, Andrzej Pierkarek i zm. z rodz.

5.XI Sobota godz. 18.00 w intencji własnej

6.XI Niedziela godz. 8.00 18 r. śm. Zdzisław, Zofia Stanisław Perz, czesław Mańczak
10.30 Za parafian