Ogłoszenia Parafialne – 16.10.2016 r. – 29 Niedziela Zwykła

  1. Bóg zapłać za ofiary na dzisiejszą składkę gospodarczą.
  2. Różaniec dla dzieci w tym tygodniu w środę i czwartek o godz. 17.00 Dla dorosłych  mszy wieczornej.
  3. Dzisiejszą niedzielą  rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Za tydzień po komunii dodatkowa składka na Papieskie Dzieła Misyjne
  4. Bóg zapłać osobom które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele i wokół niego. Na następne 2 tygodnie na sobotę godz. 9.00 zapraszam rodziny z Turkowa Kubiak Surowa, Pasieka, Szukała, Przybył i Wolniewicz
  5. Są do nabycia Przewodniki Katolickie

Intencje Mszalne

15.X – sobota   ok. 17.40  † Jadwiga Becińska zm. z rodz. Becińskich i Kołtunów

9.X – Niedziela    8.00 †  Antoni Rębacz – od kolegi Zygmunta z żoną i rodz. Maciejewskich
10.30 Za parafian

19.X  – środa 18.00   Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Barbary, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej, O zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy i jej bliskich.   O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także za nowicjuszkę Izę,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; Walenty Stefania Rura, Henryk Sledź, Anastazja Małecka – od brata zdzisława z żoną ze Sławina, Józef Paterski – od Basi z rodziną i kuzynki Krystyna Nożyńska -od Ryszarda Przybył z rodziną, Józef Kańdulski – od córki Mirosławy z mężem i synami, Marek Lemański – od żony z rodziną

20.X Czwartek 18.00 o zdrowie i bł Boże dla Jana w dniu imienin

21.X. Piątek  Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

22.X – sobota   18.00  † Aleksander, Stanisława Eugeniusz Pempera, Maria Walenty Górczak, Stanisław Aniela Pawlak

23.X – Niedziela    8.00 †  Stefania, Walenty Rura, Henryk Sledź, Irena, Jan Pacholak
10.30 Za parafian