Ogłoszenia Parafialne 2.10.2017- 27 Niedziela Zwykła

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek przed kościołem w ubiegłym tygodniu na pomoc pogorzelcom w odbudowie domu zebraliśmy 946 zł.
  2. W październiku różaniec po wieczornej mszy św. w dni powszednie a dla dzieci w tym tygodniu   w środę i czwartek o godz. 17.00.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00. Comiesięczny objazd chorych w piątek od godz. 9.00
  4. Za tydzień w niedzielę w całej Polsce przeżywać będziemy Dzień Papieski. Przed kościołem młodzież gimnazjalna zbierać będzie ofiary na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia a także rozprowadzać  kremówki papieskie, z których dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie windy dla chorego Krzysia.
  5. Również przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.30 zostaną poświęcone różańce dzieci pierwszo -komunijnych.
  6. Są do nabycia Przewodniki Katolickie

Intencje Mszalne

1.X – sobota   16.00 60 lecie ślubu Kazimiery i Franciszka
18.00  † Aleksandra Mikołajczak 1r. śm., zm. z rodziny Mikołajczak, Zofia Kawala 5 r. śm. i zm. z rodz. Kawala

2.X – Niedziela    8.00 Za parafian
10.30 45 r. ślubu Władysławy i Zygfryda

5.X  – środa 18.00   Za Ojczyznę, O deszcz i błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Olivii Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta, Dominika, Henryka, Błażeja, Barbary, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej, O zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy i jej bliskich.   O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także za nowicjuszkę Izę,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku;

6.X Czwartek 18.00 Za parafian

7.X. Piątek  † Helena Ignacy Nadstoga i zm. z rodz. Nadstoga

8.X – sobota   16.00 msza ślubna
18.00  † Teresa Kleczewska od córki Barbary z rodz.

9.X – Niedziela    8.00 †  Pelagia Królik i zm. z rodz. Królików, Edwarda Ratajczaka
10.30 Za parafian