Ogłoszenia Parafialne – 25.09.2016 – XXVI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszach św. Członkowie  społecznego komitetu pomocy pogorzelcom zbierać będą ofiary do puszek na pomoc w odbudowie domu. Już teraz Bóg zapłać za ofiarność.
  2. W tym tygodniu w czwartek przypada Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  3. Od soboty rozpoczynamy październik miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej.
    Różaniec w dni powszednie po mszy wieczornej a dla dzieci od wtorku do czwartku o godz. 17.00. Gorąco zachęcam do odmawiania różańca. W środę po Mszy św. zapraszam na spotkanie wszystkich członków żywego różańca. Nie wiem jak to wygląda w parafii dlatego chcę tę grupę reaktywować i rozwijać.
  4. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Pierwszy piątek i Objazd chorych będzie więc w następnym tygodniu. Jednak już dziś chciałbym gorąco podziękować Panu Tadeuszowi Banachowi za bezinteresowne wożenie ks. z Panem Jezusem do chorych a także cały ogrom bezinteresownej pracy wykonywanej na rzecz Parafii… Nie robiłem tego do tej pory bo chciał być anonimowy ale mówię to aby zdemontować wszelkie pomówienia na ten temat. Dziękuję Mu także za bezinteresowne granie na mszach św. niedzielnych i świątecznych i cieszę się że chce to robić i mam nadzieję że dalej tak będzie. Takich osób które bezinteresownie pomagają jest w Parafii wiele im też bardzo dziękuję. To że zespół młodzieżowy gra na 10.30 tylko raz w miesiącu to była tylko i wyłącznie moja decyzja!!! Przykro mi, że ktoś sieje ferment w parafii.
  5. Są do nabycia Duże Przewodniki Katolickie a także Mały Gość Niedzielny dla dzieci
  6. Sakramentalny związek małżeński chcą zawrzeć  Jarosław Henryk Zdanowicz kawaler zam. Tomice i Magdalena Kawala panna zam Sędzinko zap.III

Intencje Mszalne

24.IX – sobota   18.00  † Anastazja Małecka – od rodz. Woszaków z Tarnowa Podgórnego

25.IX – Niedziela    8.00 † Genowefa Jan Przewoźny
10.30 Za parafian

27.IX – wtorek 18.00  Leokadia Wachowiak – od wnuczki Ewy i wnuka Roberta

28.IX  – środa 18.00   Za Ojczyznę, O deszcz i błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Olivii Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta, Dominika, Henryka, Błażeja, Barbary, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej, O zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy i jej bliskich.   O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także za nowicjuszkę Izę,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; O zdrowie i potrzebne łaski oraz bł. Boże dla Michała z ok.imienin †  Ireneusz Król -od Ewy i Artura z dziećmi   † Rudolf Nowacki – od Orłowskich, Kazimierz Rakoniewski – od siostrzeńca Janka z rodziną z Dobierzyna, Jolanta Kryś – od rodz. Murawskich, Krystyna Nożyńska – od sąsiadów Kotkowskich, Krystyna Frąckowiak – od siostry z mężem,Waleria Łamaszewska – od Gabrieli i Andrzeja Cerbów, Jan Bartniczak – od brata Adama z rodz.

29.IX Czwartek 18.00  Za parafian

1.X – sobota   16.00 60 lecie ślubu Kazimiery i Franciszka
18.00  † Aleksandra Mikołajczak 1r. śm., zm. z rodziny Mikołajczak, Zofia Kawala 5 r. śm. i zm. z rodz. Kawala

2.X – Niedziela    8.00 Za parafian
10.30 45 r. ślubu Władysławy i Zygfryda