ogłoszenia parafialne – 18.09.2016 – XXV Niedziela zwykła

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na składkę gospodarczą. Remont probostwa i terenu wokół niego praktycznie został zakończony teraz jeszcze chcemy naprawić daszek nad głównymi schodami kościoła .
  2. Za tydzień w sobotę  zapraszam na Mszę św. wieczorną i  spotkanie młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
  3. Za tydzień po Mszach św. osoby ze społecznego komitetu pomocy pogorzelcom zbierać będą ofiary do puszek na odbudowę spalonego domu w Sękowie.
  4. Są do nabycia Duże Przewodniki Katolickie a także Mały Gość Niedzielny dla dzieci
  5. Sakramentalny związek małżeński chcą zawrzeć  Jarosław Henryk Zdanowicz kawaler zam. Tomice i Magdalena Kawala panna zam Sędzinko zap.II

Intencje Mszalne

17.IX – sobota   18.00  1 r. ur . Jana

18.IX – Niedziela    8.00 † Marianna Małgorzata Adam  Bździel i Agata Wiciak
10.30 Za parafian

20.IX – wtorek 18.00  † Bożena Wojciechowska od mieszkanców Sarbii

21.IX  – środa 18.00   Za Ojczyznę, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta, Dominika, Henryka, Błażeja, Jana Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej, O zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy i jej bliskich.   O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także za nowicjuszkę Izę,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; z podz. za otrzymane łaski i prośbą o bł. Boże dla Mateusza w dniu imienin †  Józef Łamaszewski – od rodz. Badzińskich z Gorszewic,  † Szczepan, Leonarda  Szymankiewicz – od Kosickich Kinalów i Wilczków; Wojciech Pasieka – od rodz. Kałków; Wacław Jkub Franciszka Olszewscy Waleria Antoni Pawlik Urszula Stanisław Mazurkiewicz i zm. z rodz.

22.IX Czwartek 18.00  † Lech Sobański – od siostry Wiesławy z Kasią i Adamem

23.IX Piątek  18.00 Marianna Lisek

24.IX – sobota   18.00  † Anastazja Małecka – od rodz. Woszaków z Tarnowa Podgórnego

25.IX – Niedziela    8.00 † Genowefa Jan Przewoźny
10.30 Za parafian