ogłoszenia parafialne – 11.09.2016 – XIV niedziela zwykła C

  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek  sposób przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia uroczystości dożynkowych. Szczególnie zaś tym wszystkim, którzy zrobili te przepiękne dekoracje, przygotowali stoły ofiarowali placki i inne słodkości oraz przygotowali kawę i napoje. Poszczególnym wioskom za ofiary żniwne a także ofiarowane wieńce i chleby. Na stronie parafialnej jest już fotorelacja z tej uroczystości
  2. W tym tygodniu we wtorek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Do niesienia figurki zapraszam młodzież gimnazjalną.
  3. W środę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Św. a w czwartek 15 września wspomnienie Matki Bożej Bolesnej
  4. Za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 10.30 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I komunii i ich rodzicami.
  5. Również za tydzień w  3 niedzielę miesiąca składka gospodarcza.
  6. Są do nabycia Przewodniki Katolickie Duże i Małe
  7. Sakramentalny związek małżeński chcą zawrzeć  Jarosław Henryk Zdanowicz kawaler zam. Tomice i Magdalena Kawala panna zam Sędzinko

Intencje Mszalne

10.IX – sobota   18.00  † Anastazja Małecka – od wnuczki Konstancji

11.IX – Niedziela    8.00 † rez P.Piaskowski
10.30 Za parafian

13.IX – wtorek 18.00 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, † Kazimierz 24 r. śm. Leszek Grelka i zm. z rodziny Grelków i Woźniaków † Eugeniusz Majda – od Świderskich, Ireneusz Król – od Izy i Dariusza z dziećmi, Kazimierz Rakoniewski – od siostrzenicy Grażyny z mężem i siostrzenicy Marioli z rodziną; Jolanta Kryś – od Eli z Waldkiem i rodziną

14.IX  – środa 18.00   W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta, Dominika, Henryka, Błażeja, Jana Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny  ,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej, O zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy i jej bliskich.   O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także za nowicjuszkę Izę,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku † Edward Kliszcz, Józef Łamaszewski – od rodz. Grabowskich ze Śliwna,  † Leokadia Wachowiak – od brata Mariana z rodziną, Anastazja Małecka – od Małgorzaty i Dariusza Prządak z rodziną; Józef Paterski – od Kosickich Kinalów i Wilczków

15.IX Czwartek 18.00  † Krystyna Nożyńska – od mieszkańców Turkowa

17.IX – sobota   18.00  1 r. ur . Jana

18.IX – Niedziela    8.00 † Marianna Małgorzata Adam  Bździel i Agata Wiciak
10.30 Za parafian