Ogłoszenia Parafialne 31.07.2016 – 18 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele gospodarcze Parafii.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź i adoracja NS w piątek od godz. 18.00. Objazd chorych od 8.30
  3. W przyszłą niedzielę po komunii dodatkowa składka na KUL i WT w Poznaniu oraz szkoły katolickie.
  4. Są do nabycia Przewodniki Katolickie
  5. Sakramentalny związek Małżeński chcą zawrzeć Daniel Kleszcz kawaler zam w Sędzinach i Monika Pik, panna  zam. w Opalenicy zap. II

Intencje Mszalne

30.VII – sobota     18.00  † Leokadia Wachowiak – od siostry Janiny

31.VII – Niedziela    8.00 † Maciej Skubiszyński 2 r. śm.
10.30 Za parafian 45 lecie ślubu Elżbiety i Zygmunta

3.08 – środa 19.00  O dobrą pogodę na czas żniw  oraz błogosławieństwo Boże na wszystkich pracujących na roli.  W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksa , Romana, Zbigniewa Zygmunta, Dominika, Henryka, Błażeja, Jana Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Adrianny,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej, o powrót do zdrowia dla Teresy.   O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także za nowicjuszkę Izę † Józef Łamaszewski – od Iwony z rodz. z Lipnicy, † Anastazja Masłecka – od Zakładu pogrzebowego Gloria, † Bożena Wojciechowska –  od Zakładu pogrzebowego Gloria, †Ireneusz Król – od  Koła Gospodyń Wiejskich, Rudolf Nowacki – od rodz. Szymankiewiczów, Leonarda Szymankiewicz – od Syna Szczepana z rodziną

5.VIII piątek 19.00 Wojciech Pasieka – od sąsiadów z Hub Turkowskich

6.VIII – sobota    15.00 Msza Ślubna
18.00  † Anastazja Małecka – od wnuczki Oliwii

7.VIII – Niedziela    8.00 † Elżbieta Samoląg, Józefa, Władysław Samoląg, Anna Czesław Kaczmarek, Marianna Czesław Kubiak, Genowefa Kazimierz Wojciechowski
10.30 Za parafian