Ogłoszenia Parafialne – 7.08.2016 – XIX Niedziela zwykła

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone złożone po komunii na KUL WT i szkoły katolickie w Poznaniu.
  2. W tym tygodniu w piątek przypada 26 r. śm. Ks. Kajetana Manugiewicza.
    Msza w Jego intencji będzie w Niedzielę o godz. 10.30
  3. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca po Mszy wieczornej procesja fatimska
  4. Sakramentalny związek Małżeński chcą zawrzeć Daniel Kleszcz kawaler zam w Sędzinach i Monika Pik, panna  zam. w Opalenicy zap. III

Intencje Mszalne

6.VIII – sobota    15.00 Msza Ślubna
18.00  † Anastazja Małecka – od wnuczki Oliwii

7 .VIII – Niedziela    8.00 † Elżbieta Samoląg, Józefa, Władysław Samoląg, Anna Czesław Kaczmarek, Marianna Czesław Kubiak, Genowefa Kazimierz Wojciechowski
10.30 Za parafian

10.08 – środa 19.00  O słoneczną pogodę na czas żniw  oraz błogosławieństwo Boże na wszystkich pracujących na roli.  W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksa , Romana, Zbigniewa Zygmunta, Dominika, Henryka, Błażeja, Jana Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Adrianny,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej, o powrót do zdrowia dla Teresy.   O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także za nowicjuszkę;
z podz. za otrzymane łaski w 11 r. ur.
†† Krystian Staszak w 2 r. śm. Mieczysław Grygier 2 r. śm. ; Eugeniusz Majda – od koła Gospodyń wiejskich  ; Jadwiga Majda – od synowej z rodziną; Dionizy Skubiszyński – od siostrzeńca Stanisława z żoną i rodziną; Leokadia Wachowiak – od siostrzeńca Genka z żoną i rodziną; Kazimierz Rakoniewski – od dzieci z Anglii, wnuczki Klary, Córki Ani, zięcia Dawida i teścia Stefana

12.VIII piątek 19.00 † Jolanta Kryś – od męża

13.VIII – sobota    18.00  † Teresa Kleczewska – od Marylki z rodz.; Krystyna Nożyńska – od męża z wnukiem; Waleria Łamaszewska – od syna z rodz.; Józef Łamaszewski – od chrześniaka Leszka; Ludwik Kaczmarek – od szwagra Bogdana z rodz. ; Józef Osiński od rodz. Kańdułów z Buku; Antoni Rębacz -o dz chrześniaczki Tatiany z rodz.

14 .VIII – Niedziela    8.00 † Maria, Leonard Szajstek – od syna
10.30 † Ks. Kajetan Manugiewicz