Ogłoszenia Parafialne – 24.07.2016 – XVII Niedziela Zwykła C

  1. W tym tygodniu 26 lipca rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży z udziałem Papieża Franciszka w Krakowie.
  2. Trwa remont elewacji Probostwa. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na składkę gospodarczą
  3. Bóg zapłać rodzinom, które ostatnio troszczyły się o porządek i kwiaty w kościele. Na następne dwa tygodnie w sobotę o godz. 9.00 zapraszam kolejne rodziny z Sarbii ( do końca)
  4. Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć Daniel Kleszcz kawaler zam w Sędzinach i Monika Pik, panna  zam. w Opalenicy zap. I
  5. Są do nabycia Przewodniki Katolickie

Intencje Mszalne

23.VII – sobota     18.00  † Krzysztof, Czesław, Helena Ignacy Stefan Kałek Władysława Czesław Siwczak

24.VII – Niedziela    8.00 † Waleria Łamaszewska – od córki z mężem i synami
10.30 Za parafian

27.07 – środa 19.00  O dobrą pogodę i urodzaje oraz błogosławieństwo Boże na wszystkich pracujących na roli.  W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O powrót do zdrowia dla Aleksa , Romana, Zbigniewa  Bożeny,   Dominika, Henryka, Błażeja, Jana Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej, o powrót do zdrowia dla Teresy.   † Krzysztof Molik;  Jadwiga Majda – od zakładu pogrzebowego Gloria, Leokadia Wachowiak – od siostry Władzi z rodz.; Krystyna Nożyńska – od Koła Gospodyń Wiejskich; Józef Łamaszewski – od Kazimierza z Dorotą i od chrześniaka Andrzeja z rodz. oraz Małgorzaty i Janusza z rodzinami, Kazimierz Rakoniewski – od żony Marianny i Syna Piotra, Krystyna Frąckowiak – od rodz. Wolniewiczów

30.VII – sobota     18.00  † Leokadia Wachowiak – od siostry Janiny

31.VII – Niedziela    8.00 † Maciej Skubiszyński 2 r. śm.
10.30 Za parafian 45 lecie ślubu Elżbiety i Zygmunta