Ogłoszenia Parafialne – 17.07.2016 – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. „Bóg zapłać” wszystkim , którzy włączyli sie w prace remontowe na probostwie (zostały zerwane chodniki wjazdowe) i cmentarzu przykościelnym, na którym robi się coraz ładniej. Dziękuję za wszelki wkład i zaangażowanie, bo wiem, że pracy trzeba było bardzo dużo… W tym tygodniu kontynuołowany będzie się remont budynku probostwa elewacji i obejścia.
  2. Za tydzień 4 niedziela miesiąca składka gospodarcza przeznaczona będzie na bieżące remonty.
  3. W najbliższym tygodniu będziemy wspominali: w środęę – Bł. Czesława ; w piątek święto Św. Marii Magdaleny, w sobotę – św. Brygidę, patronkę Europy
  4. Zbliża się także dzień wspomnienia św. Krzysztofa poniedziałek 25.07  . Za tydzień, w sobotę i niedzielę po Mszach św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów.
  5. Są do nabycia „Przewodniki Katolickie”.

Intencje Mszalne


18.00  †  Edward Langier – od córki Urszuli z mężem i dziećmi

17.VII – Niedziela    8.00 Krystyna Nożyńska – od rodz. Wosiów i Stasińskich z Zalesia, Hercog z Wąsowa
10.30 Za parafian

20.07 – środa 19.00  O dobrą pogodę i urodzaje oraz błogosławieństwo Boże na wszystkich pracujących na roli.  W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O powrót do zdrowia dla Aleksa Marcina, Agnieszki  i Maurycego, Romana, Zbigniewa  Bożeny,   Dominika, Henryka, Błażeja, Jana Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej, o powrót do zdrowia dla Teresy. Z podziękowaniem za szczęśliwą operację, O zdrowie i błogosławieństwo boże dla Czesława w dniu imienin;  † Czesław Mensfel Jolanta Kryś – od rodz. Ślisińskich,  † Maria Szajstek – od brata Henryka z rodz. z Wierzei, Jan Bartniczak -od żony i pasierbów

22.VII – piątek     19.00  Rudolf Nowacki – o córki Henii z rodz. i wnuczki  Moniki z rodz.

23.VII – sobota     18.00  † Krzysztof, Czesław, Helena Ignacy Stefan Kałek Władysława Czesław Siwczak

24.VII – Niedziela    8.00 † Waleria Łamaszewska – od córki z mężem i synami
10.30 Za parafian