Ogłoszenia Parafialne – 10.07.2016 – 15 niedziela Zwykła C

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na pomoc pogorzelcom zebraliśmy 2154  plus 950 zł z licytacji co razem daje 3104 zł. Jeszcze raz składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim za wszystko.
  2. W tym tygodniu w środę 13 miesiąca. Zapraszam na Mszę i nabożeństwo Fatimskie poł. z nowenną do św. Józefa.
  3. Są do nabycia „Przewodniki Katolickie”.
  4. Bóg zapłać osobom, które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele i wokół kościoła na następne dwa tygodnie w sobotę o godz. 9.00 zapraszam rodziny Starosta mieszkanców bloku 13 oraz Opic i Szczechowiak
  5. Sakramentalny związek małżeński chcą zawrzeć:
    Sławomir Jan Szymkowiak kawaler zamieszkały Sędziny
    Katarzyna Perz panna zam. Sędziny zap. III

Intencje Mszalne

9.VII – sobota     18.00 20 r. Ślubu Renata i Krzysztof

10.VII – Niedziela    8.00   † Marianna, Jadwiga Stanisław Kleszcz, Józefa i Szczepan Laskowscy
10.30 Za parafian

13.07 – środa 19.00  O dobrą pogodę i urodzaje oraz błogosławieństwo Boże na wszystkich pracujących na roli.  W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O powrót do zdrowia dla Aleksa Marcina, Agnieszki  i Maurycego, Romana, Zbigniewa  Bożeny,   Dominika, Henryka, Błażeja, Jana Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej, o powrót do zdrowia dla Teresy † Szczepan Szymankiewicz – od żony i syna Szczepana z rodz.  Józef Łamaszewski  – od bratanicy Iwony z rodziną, Ludwik i Janina Kaczmarek – od siostry Marty z rodziną, Mariola Siemieniak – od Chojnackich, Jóźwiakowskich i Zaglanicznych Ireneusz Król – od mieszkańców Wierzei,

15.VII – piątek     19.00   † Jadwiga Majda – od mieszkańców wierzei

16.VII – sobota     16.00 Msza ślubna
18.00  †  Edward Langier – od córki Urszuli z mężem i dziećmi

17.VII – Niedziela    8.00 Krystyna Nożyńska – od rodz. Wosiów i Stasińskich z Zalesia, Hercog z Wąsowa
10.30 Za parafian