Ogłoszenia Parafialne – 17.04.2016 – Niedziela Dobrego Pasterza

  1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Siostry Ze zgromadzenia sióstr Misjonarek Chrystusa Króla. Ofiary zebrane po komunii przeznaczone są na potrzeby ich zgromadzenia.
  2. Za tydzień w niedzielę po mszy o godz. 10.30 Spotkanie z rodzicami klas II w sprawie przygotowania kościoła do I komunii świętej.
  3. Za tydzień 23 kwietnia przypada uroczystość Św. Wojciecha Bpa i męczennika głównego Patrona Polski i współpatrona naszej parafii z tej okazji w niedzielę 24 kwietnia odbędzie się Parafialny dzień chorych. Jak już mówiłem w ubiegłą niedzielę, chorych i seniorów w  parafii nie brakuje ale wielu  bez pomocy bliźniego do kościoła nie dojedzie a nawet o tym dniu się nie dowie. Dlatego proszę aby powiadomić te osoby o tym że taki dzień chorych będzie i umożliwić im przyjazd. Będzie to niewątpliwie pełnienie miłosierdzia. O godz. 15 będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z udzieleniem sakramentu chorych a potem radosne spotkanie przy kawie i ciastku na salce. Osoby które chciały by włączyć się w przygotowanie Tego dnia a także zaangażować w Parafialną Caritas zapraszam na spotkanie w środę po mszy św. na probostwo.
  4. Za tydzień w 4 niedzielę miesiąca składka przeznaczona będzie na cele inwestycyjne parafii
  5. Bóg zapłać” rodzinom, które ostatnio troszczyły się o porządek i kwiaty w kościele; na następne dwa tygodnie w sobotę , na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Wierzeji: Skubiszyński, Paluszkiewicz, blok i szkoła
  6. Polecamy Prasę katolicką a wśród nich dwa numery Małego Gościa Niedzielnego.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Niklewski kawaler, rzym-kat  zam. Sędzinko;
    Martyna Jerzykowska panna rzym-kat zam. Podrzewie zap. II

Intencje mszalne

16.IV – Sobota      18.00  † Stefan Kawala 6 r. śm. zm. z rodz. Kawala, Radko i Mikołajczaków 

 17.IV – IV Niedziela  Wielkanocna
  8.00 † Robert Majda
 10.30 Za parafian

19.IV Wtorek 18.00 † Maciej Maćkowiak i Zenon Łukaszyk

20.IV – Środa       18.00  1 W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O powrót do zdrowia dla Marcina, Agnieszki i Jana i Maurycego, Romana, Zbigniewa  Bożeny, Magdaleny a także o zdrowie dla ks. Mariana; W intencji Panu Bogu wiadomej, 6. O pomoc w trudnej sprawie, W 70 r. Urodzin Władysławy i 85 r. ur. Zygfryda . O powrót do zdrowia i potrzebne łaski † Józef Łamaszewski – od rodz. Filipowskich z Rudnik † Alina nowak – od rodz. Ślisińskich i Mierzyńskich

21.IV – Czwartek 18.00 †Wojciech Banaś

22.IV – Piątek       18.00  † Jadwiga Henryk Czesław Lemańscy, Gertruda Bronisław Zagórscy, Gertruda Gierczyk, Walerian Lelek

23.IV – Sobota      15.00 Msza slubna Szkudlarek Murawska
18.00  † Jerzy, Stanisława, Agnieszka Kaczmarek 

 24.IV – V Niedziela  Wielkanocna
  8.00 † Marek Patan 2 r. śm.
 10.30 Za parafian