Ogłoszenia Parafialne 9.04.2016 – III Niedziela Wielkanocna

  1. „Bóg zapłać” za ofiary z ubiegłej niedzieli na działalność Caritas;oraz tym rodzinom które przekazały ofiary na daninę diecezjalna.
  2. Kończy się tydzień miłosierdzia ale uczynki miłosierne możemy spełniać codziennie… Tak jak w zeszłym roku 24 kwietnia planujemy Parafialny Dzień chorych. . W parafii chorych i seniorów nie brakuje ale wielu  bez pomocy bliźniego do kościoła nie dojedzie a nawet o tym dniu się nie dowie. Dlatego proszę aby powiadomić te osoby o tym że taki dzień chorych będzie i umożliwić im przyjazd. O godz. 15 będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z udzieleniem sakramentu chorych a potem radosne spotkanie przy kawie i ciastku na salce. Osoby które chciały by włączyć się w przygotowanie Tego dnia a także zaangażować w Parafialną Caritas . Proszone są o kontakt ze mną.
  3. W sobotę o godz. 10.00 Pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. a po spowiedzi spotkanie z rodzicami
  4. Za tydzień  niedziela Dobrego Pasterza i tydzień modlitw do służby w kościele; Prawdopodobnie przyjadą do nas Postulantki ze swoją przełożoną  ze zgromadzenia Siostr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej a wśród nich postulantka Iza z naszej Parafii Po komunii zbierać będziemy ofiary na rzecz sióstr.
  5. Są do nabycia „Przewodniki Katolickie”.
  6. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Niklewski kawaler, rzym-kat  zam. Sędzinko;
    Martyna Jerzykowska panna rzym-kat zam. Podrzewie zap. I

Intencje mszalne

12.IV Wtorek 18.00 † Józef Osiński – od Łukaszyków i Pawlaków

13.IV – Środa       18.00  1 W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O powrót do zdrowia dla Marcina, Agnieszki i Jana i Maurycego, Romana, Zbigniewa  Bożeny, Magdaleny a także o zdrowie dla ks. Mariana; W intencji Panu Bogu wiadomej, 6. O pomoc w trudnej sprawie, 7. 18 r. Ur. Dawida, 8. 18 r. ur. Sebastiana i 9 r. ur. Antoniego, 9. 30 r. slubu Romana i Rozity, 10 † Zofia, Kazimierz Łukaszyk, Maria Gucia, 11. † Józef Łamaszewski – od rodz. Kałków

14.IV – Czwartek 18.00 † Leokadia Wachowiak – od całej rodz. Tarków i Pemperów

15.IV – Piątek       18.00  † Zdzisława Olszewska, Marianna Stefan Paluszak 

16.IV – Sobota      18.00  † Stefan Kawala 6 r. śm. zm. z rodz. Kawala, Radko i Mikołajczaków 

 17.IV – IV Niedziela  Wielkanocna
  8.00 † Robert Majda
 10.30 Za parafian