Ogłoszenia Parafialne – 6.09.2015 – 23 niedziela zwykła

 

  1. Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy na parafialne dożynkowe świętowanie. Dokładny program wywieszony jest w gablocie.   Powiem tylko że  uroczysta Msza święta rozpocznie się o godz. 10.30 od procesyjnego wniesienia wieńcy i chleba dożynkowego. W czasie tej Mszy poświęcone będzie także ziarno na zasiew. O godz. 15.00 zapraszamy na Wspólne świętowanie… Przewidzianych jest wiele atrakcji i konkursów a także zaproszeni goście. Bracia Matysiakowie z Rawicza, Motocykliści a także Klaun Wacek, który przyjedzie do nas z Wrocławia.Tak jak ostatnio będzie coś do zjedzenia grochówka kiełbasa z grilla pyry z gziką wata cukrowa popcorn a także kawa herbata i chłodne napoje bezalkoholowe. Do nabycia będą Dożynkowe kordyliony z loteryjną niespodzianką.  Przewidziane są także nagrody główne między innymi szlifierka mikrofala serwis do kawy a także TABLET. Będzie także  licytacja, z której dochód będzie przeznaczony na rehabilitację Kamila.
  2. W  niedzielę, 13 września, dzień Fatimski z  procesją fatimską po mszy o godz. 10.30 . Przed Mszą św. można składać prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję do figury zapraszamy gimnazjalistki z klas I – III.  Również za tydzień w niedzielę w Buku – odpust Matki Bożej Literackiej.
  3. W od poniedziałku 14 września godz. 17.00 do wtorku 15 września gościć będziemy w naszej parafii cudowny Obraz Św. Józefa który peregrynuje po naszej dzecezji… Więcej na ten temat za tydzień
  4. Są do nabycia Przewodniki Katolickie

Intencje Mszalne

8.IX – wtorek  18.00  † Maciej Skubiszyński – od Tomczaków z Gdowa
 † Maciej Skubiszyński – od Feliksów z Niegowici

9.IX – środa 18.00 † Zbigniew Sworek – od Kowalskich z rodziną z Ciśnicy

10.IX – czwartek  18.00 † Kazimierz Grelka 23 r. śm. i zm. z rodz. Grelków i Woźniaków

11.IX – piątek      18.00   † Szymon Wawrocki

12.IX – sobota   18.00 † Marian Krzewina zmarli rodzice i teście

13.IX – Niedziela    8.00   † Róża Piaskowska Marianna, Michał Piaskowscy, Janusz Duszczak, Maria Teofil Roman Garstka
10.30  Za parafian z procesją fatimską