Ogłoszenia Parafialne 30.08 – 6.09. 22 niedziela zwykła

 

  1. We wtorek , 1 września – o godz.8.00 w kościele Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego. Dzieci z rodzicami zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji uczniów i nauczycieli.  Dzieci rozpoczynające naukę – klasa I – będą miały poświęcone tornistry i przybory szkolne!
  2. Również we wtorek po mszy wieczornej kolejne spotkanie przygotowawcze do uroczystości dożynkowych zapraszamy wszystkich, którzy chcieli by się  włączyć. Liczy się każda para rąk i każdy pomysł.
  3. Z okazji I piątku miesiąca spowiedź św. w czwartek, piątek od godz. 17.15.
   Chorych z Komunią św. odwiedzę w piątek – 4 września – od godz. 8.00.
   Msza św. w piątek o godz. 18.00 – z nabożeństwem do Serca Jezusowego.
  4. W przyszłą niedzielę Parafialne Święto dożynkowe uroczysta Msza święta rozpocznie się o godz. 10.30 od procesyjnego wniesienia wieńcy i chleba dożynkowego. W czasie tej Mszy poświęcone będzie także ziarno na zasiew. O godz. 15.00 zapraszamy na Wspólne świętowanie… Przewidzianych jest wiele atrakcji i konkursów a także zaproszeni goście. Tak jak ostatnio będzie coś do zjedzenia i coś do wypicia Dożynkowe kortyliony z loteryjną niespodzianką a także licytacja z której dochód będzie przeznaczony na rehabilitację Kamila. Więcej powiem za tydzień
  5. Zmarła nasza parafianka Anna Milej pogrzeb we wtorek o godz. 11.00

Intencje Mszalne

1.IX – wtorek  8.00 Msza na rozpoczęcie roku szkolnego Szkoły Podstawowej w Sędzinku
18.00 
† Bronisława, józef, Grażyna, Ewa Wieczorek; Serwacy Nadstoga

2.IX – środa 18.00 † Anna Mierzyńska – od córki Elżbiety z rodz.
† Anna Mierzyńska – od syna Marka

3.IX – czwartek  18.00 † Czesław Kałek – od Krystyny Gołębiewskiej  z rodziną
† Czesław Kałek -od sąsiada Ryszarda

4.IX – piątek      18.00   † Bolesław Biela

5.IX – sobota   18.00 † Leokadia i Felicjan Zimni; Sabina, Anna Władysław Jankowiak

6.IX – Niedziela    8.00   † 30 r. śl Marioli i Grzegorza
10.30  Za parafian Msza Dziękczynna za tegoroczne żniwa