Ogłoszenia Parafialne

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii i dzisiaj po komunii na nasze Seminarium w Poznaniu

W przyszłą niedzielę po komunii dodatkowa składka na KUL WT i Szkoły Katolickie w Poznaniu

W tygodniu msze z procesją wokół kościoła w intencji poszczególnych wiosek o 19.30 w Sędzinach. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków codziennie w czasie procesji.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszy także procesja wokół kościoła z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Objazdu chorych niestety nie będzie

Dywany jak co roku do odpustu Niepokalanego Serca. Bardzo serdecznie proszę o ich odnowienie przed odpustem aby w imieniny parafii także zachwycały. W niedziele po sumie cukierkowa niespodzianka dla dziewczynek sypiących kwiaty i służby liturgicznej.

W Sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP . Uroczysta Msza odpustowa w Niedzielę 9.06.2024 o godz. 12.00 Odprawi tę Mszę św. i kazanie wygłosi O. Karmelita Bosy Piotr pochodzący z parafii Solec Wkpl. Bardzo serdecznie zapraszam do licznego uczestnictwa w imieninach naszej parafii

Zapowiedzi Przedślubne
Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć
Adam Szczepan Szymankiewicz kawaler katolik zam Turkowo
Sandra Klaudia Biała panna katoliczka zam Turkowo zap.III
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialne

Bóg zapłać wszystkim kapłanom, którzy mnie zastąpili i zastąpią, drogim parafianom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała, przepiękne dywany i włożone w nie serce. Radnym parafialnym i wszystkim obsługującym procesję eucharystyczną, Panu organiście, służbie liturgicznej i dziewczynkom tak licznie sypiącym kwiatki.

Na koniec wszystkich parafian b. serdecznie pozdrawiam i dziękuję za pamięć w modlitwie i wszelkie gesty pomocy i troski

W Intencje Mszalne

Sobota 1.06.2024 g. 19.30 Genowefa, Kazimierz, Jacek Wojciechowscy; Anna Przemysław Przybysz
Niedziela 2.05.2024 10.30 z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o zdrowie i błog. Boże dla ks. Proboszcza z ok. urodzin i rocznicy święceń kapłańskich – od Rady Parafialnej, Ekonomicznej i Caritas

Poniedziałek 3.06.2024 g. 19.30 W intencji mieszkańców Sędzinka

Wtorek 4.06.2024 g. 19.30 W intencji mieszkańców Turkowa

Środa 5.06.2024 g. 19.30 W intencji mieszkańców Sarbii

Czwartek 6.06.2024 g. 19.30 W intencji mieszkańców Sędzin, ul. Bukowskiej, Niegolewskiej i Hub Sędzińskich

Piątek 7.06.2024 g. 19.30 Za Parafian

Sobota 8.06.20224 g. 19.30 Walentyna Stefania Rura, Marta Stefan Steir Henryk Śledź.

Niedziela 9.06.2024 g. 8.00 Maria Frąckowiak 1 r. śm; Marek Frąckowiak – od brata Jacka z żoną
12.00 Za Parafian