Ogłoszenia Parafialne – 7.01.2024 Niedziela Chrztu Pańskiego

Bóg zapłać za ofiary złożone wczoraj na fundusz misyjny, oraz wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

Dzisiaj o g. 17.00 Msza św. kolędowa w intencji mieszkańców Sędzin i ul. Bukowskiej W czasie tej Mszy gościć będziemy Panią Annę Czerniejewską Rybarczyk z Sulęcinka, która €świetni swoim śpiewem tę uroczystość( po Mszy pół godzinny koncert)

W środę zapraszam na spotkanie Radę Parafialną, Ekonomiczną i Caritas oraz P. Organistę o g. 19.00 na probostwie

Żłóbek czynny będzie w tygodniu przed i po Mszy św.

Plan Kolędy: poniedziałek od 15.00 Turkowo od Szkoły do P. Kawala; Wtorek od 15 Turkowo od P. Makowskich do Steebbock; Czwartek Sarbia od 15.00 od P. Starostów do bloku 14 – zakończenie u P. Janik. Piątek od 15.00 Blok 16 i 18a do P. Grocholskich; Sobota od. 10.00 Sarbia druga strona od początku do p. Piekarek; Poniedziałek 15.01 g. 15.00 Huby Sarbskie

Za tydzień w niedzielę zapraszam na Mszę Kolędową o g. 17.00 Mieszkańców Sędzinka. Po Mszy koncert kolęd zespołu świąteczny Bend

Polecamy Kalendarze Parafialne

Intencje Mszalne

Sobota 6.01.2024 g. 8.00 Mieczysław Fornalik
10.30 Za Parafian

Niedziela 7.01.2024 g. 8.00 Krzysztof Hirszman – od siostrzenicy Kasi z rodz.
10.30 Za Parafian
17.00 Msza kolędowa w intencji mieszkańców Sędzin i ul. Bukowskiej

Środa 10.01.2024  g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej:  O potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla Martusi z ok. roczku; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj w 1 r. śm.; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Marianna 5 r. śm. Janisław Klamecki

Sobota 13.01.2024 g. 18.00 Wanda Pilarczyk 1 r. śm. od Męża z dziećmi i ich rodzinami

Niedziela 14.01.2024 g. 8.00 Mariusz Krzywiak – od Beaty z rodz.
g. 10.30 Za Parafian
g. 17.00 Msza kolędowa w intencji Mieszkańców Sędzinka