Ogłoszenia Parafialne – 14.01.2024 – 2 niedziela Zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii także te kolędowe.

Niestety ze względu na stan zdrowia musiałem przerwać kolędę i wrócić do Mszy kolędowych w kościele.

Dzisiaj o g. 17.00 Msza kolędowa w intencji mieszkańców Sędzinka a zaraz po Mszy koncert kolędowy zespołu Świąteczny Band na który bardzo serdecznie zapraszam także pozostałych parafian.

Za tydzień w niedzielę 21stycznia na Mszę o g.17.00 zapraszam Mieszkańców Sarbii a 28 stycznia Mieszkańców Wierzei

W ubiegłym tygodniu w czwartek gościliśmy 2 autokary przedszkolaków z Opalenicy

W tym tygodniu w piątek 19 stycznia o g. 18.30 Koncert kolęd Eleni. Wejście tylko z biletami wstępu. Zajmowanie miejsc od g. 17.30 Proszę o zajmowanie miejsc zgodnie z numerami na bilecie i dostosowanie się do wskazówek służby porządkowej ( tak jak w kinie)

Za tydzień w niedzielę na Mszy o g. 10.30 gościć będziemy chór Halka z Dusznik

Bóg zapłać tym, którzy ostatnio troszczyli się o porządek w kościele i przed kościołem. Na następne dwa tygodnie w sobotę na g. 9.00 zapraszam mieszkańców ul Parkowej blok nr 17

Intencje Mszalne

Sobota 13.01.2024 g. 18.00 Wanda Pilarczyk 1 r. śm. od Męża z dziećmi i ich rodzinami

Niedziela 14.01.2024 g. 8.00 Mariusz Krzywiak – od Beaty z rodz.
g. 10.30 Za Parafian
g. 17.00 Msza kolędowa w intencji Mieszkańców Sędzinka

Środa 17.01.2024 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej:  Za Parafian; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Joanny i Pawła; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj w 1 r. śm.; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Aniela, Roman, Wiesław i Tomasz Pluskota; Jan Derda – od Sąsiadów; Władysława Markiewicz od sąsiadówWładysław Frąckowiak – od siostry Stanisławy

Sobota 20.01.2024 g. 18.00 Stanisław r. śm. Pelagia Królik, Edward Ratajczak

Niedziela 21.01.2024 g. 8.00 Bogdan Wiciak
10.30 Za parafian 90 ur. Janiny
17.00 Msza kolędowa w intencji Mieszkańców Sarbii i Hub Sarskich