Ogłoszenia Parafialne – 10.12.2023 – 2 Niedziela Adwentu

Bóg zapłać za wszelkie składane na potrzeby naszej parafii Za tydzień w niedzielę po komunii dodatkowa składka na pomoc kościołowi na Wschodzie

Można jeszcze zamawiać wymienianki roczne a w dni robocze nabywać opłatki i świece wigilijne

W tym tygodniu od poniedziałku do piątku Msze Roratnie o godz. 18.00 w dolnym kościele. Bardzo serdecznie zapraszam dzieci młodzież szczególnie przygotowującą się do bierzmowania i dorosłych.

Intencje Mszalne

Sobota 9.12.2023 g. 17.15 Leokadia, Nikodem Kleczewscy; Leon Joanna, Jan Kalemba, Józef Klimiński

Niedziela 10.12.2023 g. 8.00 Marianna Stefan Paluszak, Zdzisława Olszewska
10.30 Za parafian ( poświęcenie medalików)

Poniedziałek 11.12.2023 g. 18.00 Michał Makowski – od pracowników firmy Poltran

Wtorek 12.12.2023 g. 18.00 W intencji własnej

Środa 13.12.2023 g.18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej:  o zdrowie i potrzebne łaski dla Wiesławy z ok. imienin; o z zdrowie i potrzebne łaski dla Łucji z ok. imienin; Z podziękowaniem za wszystkie łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dalszą opiekę w rodzinie; o błog. Boże i potrzebne łaski dla tegorocznych budowniczych Sędzińskiego Betlejem; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Waleria, Antoni i Danuta Pawlik, Urszula i Stanisław Mazurkiewicz i zm. z rodziny; Artur Krecki – od wuja Pawła z rodz.; Teresa Edward Ślisińscy, Helena Pauś, Alina Marianna, Franciszek Nowak, Grzegorz Kaczmarek; Teresa, Franciszek, Łukasz Pietrucha

Czwartek 14.12.2023 g. 18.00 Danuta Krystyna Zdzisław, Andrzej Klińscy w kolejną rocznicę śmierci

Piątek 15.12.2023 g. 18.00 Maria Frąckowiak – od syna Rafała z żoną

Sobota 16.12.2023 g. 18.00 Stefan Paluszkiewicz 7 r. śmierci

Niedziela 17.12.2023 g.8.00 Jan Derda od córki Aurelii
10.30 Za parafian