Ogłoszenia Parafialne – 3.12.2023 – I Niedziela Adwentu

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii

Można jeszcze zamawiać wymienianki roczne a w dni robocze nabywać opłatki i świece wigilijne

W tym tygodniu od środy rozpoczynamy Msze Roratnie o godz. 18.00 w dolnym kościele. Bardzo serdecznie zapraszam dzieci młodzież i dorosłych. Mam nadzieję że lampiony i serduszka już gotowe. W tym roku przypada 800 rocznica budowy pierwszej szopki przez Św. Franciszka dlatego kazania roratnie będą opowieścią o Św. Franciszku a każdy uczestnik Rorat stanie się Bożym Budowniczym Szopki Betlejemskiej.

W piątek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po komunii dodatkowa składka na biedne kościoły

W sobotę w naszej parafii spowiedź adwentowa w godzinach od 9.00 -10.00 i od 16.00 do 17.00 Msza św. będzie na zakończenie spowiedzi o 17.15 wyjątkowo.

W niedzielę na mszy o 10.30 uroczyste poświęcenie Medalików dzieci I komunijnych.

Bóg zapłać osobom, które ostatnio troszczyły się o porządek i kwiaty w kościele i przed kościołem na następne dwa tygodnie zapraszam mieszkańców Sędzin od Pąństwa Lubków do bloku włącznie

Intencje Mszalne

Sobota 2.12.2023 g. 18.00 Bronisław, Krystyna Wiciak

Niedziela 3.12.2023 g. 8.00 Regina Antczak – od bratowej Barbary i bratanicy Joanny z rodz.
10.30 Za parafian

Środa 29.11.2023 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: za wszystkie dzieci z naszej parafii; o błog. Boże i potrzebne łaski dla tegorocznych budowniczych Sędzińskiego Betlejem; o dar rodzicielstwa dla Zuzanny i Patryka; Darii i Eryka; Katarzyny i Rafała oraz innych małżeństw pragnących potomstwa O nawrócenie i Wiarę Dla Rafała i Asi oraz Krzysztofa i Moniki;  o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i Ewy; O powrót do zdrowia dla Marzeny; Małgorzaty i Haliny; Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj; ks. Leon Stępniak, ks. Roman PioterekFranciszek Figlak, ks. Józef Sopart; ks. Franciszek Bortnowski. Ks. Marian Klimek; Jan Derda – od sąsiadów z bloku 17

Czwartek 7.12.2023 g. 18.00 W intencji Bogu wiadomej

Piątek 8.12.2023 g. 18.00 Antonina Migdałek, Antonina Hermuła, Władysława Migdałek

Sobota 9.12.2023 g. 17.15 Leokadia, Nikodem Kleczewscy; Leon Joanna, Jan Kalemba, Józef Klimiński

Niedziela 10.12.2023 g. 8.00 Marianna Stefan Paluszak, Zdzisława Olszewska
10.30 Za parafian ( poświęcenie medalików)