Ogłoszenia Parafialne – 12.03.2023 – III Niedziela Wielkiego Postu

Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę Ad Gentes a także wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i Daninę Diecezjalną. Koperty wyłożone są z tyłu kościoła na skarbonie

W tym tygodniu droga krzyżowa w piątek o godz. 17.15 a zaraz po niej Msza święta.
Gorzkie żale w niedzielę po Mszy o godz. 8.00

Za tydzień w sobotę i niedzielę ponowimy akt zawierzenia Św. Józefowi z racji zbliżającej się uroczystości Oblubieńca NMP. Na każdej mszy św. odmówimy Akt Osobistego Zawierzenia i Oddania Św. Józefowi.

Intencje Mszalne

Sobota 11.03.2023 g. 18.00 Aleksandra Bronisław Pierszalscy

Niedziela 5.03.2023 g. 8.00 Marianna, Józef Starostowie i zm. z rodz.

10.30 Za Parafian

Środa15.03.2023 g. 18.00  oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: O zdrowie i bł. Boże dla Ewy z ok. urodzin; O zdrowie dla Dawida, Potrzebne łaski dla Izabeli, Mateusza i Michałka, bł. Boże i Dary Ducha Św. dla całej rodziny; O powrót do zdrowia dla Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; ; O zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra, o szczęśliwą operację Sylwii oraz Boże Błogosławieństwo w rodzinie; powrót do zdrowia i siłę do walki z chorobą dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja , Mirosławy i Mieczysława; o potrzebne łaski dla Marioli i Arkadiusza, oraz Pauliny i Mateusza; O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty i Adriana i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Bogdan Sobieraj; Stanisław Derda; Mieczysława Czesław Mesfel w 15 r. śm; Krzysztof Hirszman od Natalii, Radka, Kaspianka i Kazimiery; Hilary Anioł – od rodziny; Wanda Pilarczyk – od Męża i dzieci z rodzinami; Kazimierz Marchwiński -od mieszkańców ul. Bukowskiej

Piątek 17.03.2023 zaraz po drodze krzyżowej Grzegorz Światek – od mieszkańców Wierzei

Sobota 18 .03.2023 g. 18.00 Zygmunt Nowaczyk

Niedziela 19.03.2023 g. 8.00 Józef Osiński
10.30 Za parafian


’;